octaNepieciešama automašīnas apdrošināšana? Saņemiet OCTA, KASKO vaivēl kādu apdrošināšanas tipu interneta vietnē Manapolise.lv. ManaPolise.lv autovadītājiem nodrošinās izdevību apsvērt un atlasīt 1 no 9 piemērotākajiem variantiem valstī. ManaPolise.lv ir laba pat, tad kad polise vajadzīga nekavējoties – tā pašlaik ir vienīgā vieta valstī, kas piedāvā garantēto OCTA vai apdrošināšanu, kas sāk darboties stundas ceturkšņa laikā kopš apdrošināšanas polises noformēšanas.
Tiešām ātra,kā arī viegla OCTA ir pieejama, izmantojot uzņēmuma ManaPolise.lv sniegtās iespējas. Auto īpašniekiem nevajadzēs kontaktēties ar neskaitāmiem apdrošināšanas uzņēmumiem, lai iepazītos ar izdevīgākajiem variantiem. Mana Polise sniegs auto īpašniekiem piemērotāko risinājumu no vairāku lielāko kompāniju sniegtajām iespējām. Apdrošināt ir iespējams gan 1 auto, gan iestādei esošu autoparku. Gadījumos, ja vajadzīgs iegādāties apdrošināšanu pāris transporta līdzekļiem, ir nodrošinātas īpašas atlaides.
Apdrošināšanas noformēšana ar ManaPolise.lv neprasīs daudz laika, jo to ir iespējams iegādāties ne vienīgi uzņēmuma telpās, bet arī mājas lapā un WebMoney terminālī. Jānorāda, ka ManaPolise.lv ir vienīgā kompānija valstī, kurā atrodama nodrošinātā obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Tas nosaka: *apdrošināšana sāk darboties stundas ceturksni no polises iegādes; *klients dabū īsziņu, kā arī meilu par apdrošināšanas sagatavošanu; *apdrošināšana iegūstama jebkurā brīdī.
Pie šīs kompānijas auto īpašniekiem tiek piedāvāta iespēja nopirkt arī KASKO. Lai to izdarītu autovadītājiem tikai jānorāda informācija par automobili, kā arī cilvēkiem, kas ar to brauc,, bet pēc tam jānoformē pieteikums apdrošināšanas polisei. Kad pasūtījums būs aizpildīts, zinoši speciālisti jūs informēs par labākajiem risinājumiem konkrētajā situācijā. ManaPolise.lv sniegs iespēju ietaupīt gan auto īpašnieku enerģiju, kā arī pārējos resursus.
Pie kompānijas ManaPolise.lv ir iespēja iegādāties dažāda tipa apdrošināšanas, kas ir piemērotas ne vien auto. Tiek piedāvātā gan ceļojumu, gan dzīvības, kā arī veselības apdrošināšanas polise. Izmantojot šo apdrošināšanas veidu palīdzību jūs varēsiet sajusties droši ikvienā situācijā arī tad, kad neesat Latvijā. Ja vēlaties uzzināt vairāk par variantiem saņemt apdrošināšanas polisi, apmeklējiet web lapu ManaPolise.lv.