ātrais kredītsKāds no visbiežāk izmantotajiem aizdevuma veidiem Latvijā pašlaik ir ātrais kredīts. Šis kredīts ir kredītiestāžu izsniegts finansējums, ko iespējams saņemt tikai stundas ceturksnī. Tāpat, to ir iespējams izdarīt pat neizejot no jūsu dzīvesvietas. Kad jums steidzami nepieciešams gana neliels finansējuma apmērs, tad ātrais aizdevums būs īstajā laikā. Ikvienam tiek nodrošināta iespēja sameklēt sev izdevīgāko variantukredītu finansējumu izsniedz salīdzinoši ievērojams aizdevēju daudzums.
Izdevību saņemt aizdevumu tiešām īsā laikā, kā arī ērti gadu no gada izmanto ļoti daudz personu. Ātro kredītu raksturo šādas īpašības: *aizdevumu iespējams noformēt īpaši īsā laikā; *atmaksāšanas laiks visbiežāk ir 1 mēnesis; * maksimālā aizdevēju piedāvātajiem finansējuma summa nesniedz pāris simtus latu. Atbalsts noderēs, ja pienāk neplānoti rēķini, atklājas iespēja realizēt lētu pirkumu un sastopaties ar pēkšņiem izdevumiem. Ātro kredītu nepiedāvā brīžos, kad nauda vajadzīga agrāk iegūtu kredītu segšanai, kā arī, ja nepieciešams ilglaicīgs aizdevums. Ātrie kredītdevēji iesaka ikvienam, pirms noformēt kredītu, pārdomāti izvērtēt savu spēju kredītu atmaksāt, bet aizņemties tikai, ja jūs esat pavisam pārliecināts – sarežģījumi neradīsies.
1 no nozīmīgākajām pozitīvajām īpašībām, kura piemīt šim kredītam, ir kredīta vieglā noformēšana. Daudzi aizdevēji aizdevumu pārskaita tikai stundas ceturkšņa laikā. It visas nepieciešamās formalitātes ir iespējams paveikt, izmantojot internetu, bet pie dažiem aizdevējiem – ar mobilā telefona palīdzību. Jums būs iespēja iegūt aizdevumu no praktiski ikvienas atrašanās vietastāpēc nebūs vajadzīgs pat atstāt mājas. Izvēloties šo kredītu, ietaupīsiet laiku. Tāpat svarīgi, ka ļoti daudz kompāniju darbojas pat tad, kad bankas bieži klientus neapkalpo – sestdienās un svētdienāsun  vēlu darba dienu vakaros.
Latvijā patreiz ir vairāk nekā 10 uzņēmumi, pie kā tiek piešķirts ātrais kredīts. Lielais piedāvājums nosaka – ikviens var atrast sev atbilstošāko piedāvājumu. Maksimālā kredīta summa visbiežāk ir zem dažiem simtiem latu, šis kredīts jāatmaksā viena mēneša laikā. Tomēr ir pāris izņēmumi, kas sniedz aizdevumus ar atmaksas laiku līdz dažiem gadiem un kā apmērs spēj pārsniegt tūkstoš latus.