arteziskas akasSIA „Ground Water” ir uzņēmums, kas nodarbojas ar servisa sniegšanu ūdensapgādes jautājumos. Ikviena padarītā darba kvalitāti garantē urbšanas meistari ar lielu iepriekšējo pieredzi – ģeologs, kam ir attiecīgā izglītība un iepriekšējos gados iegūts liels informācijas apjoms par Latvijas ģeoloģisko vidi, kā arī mūsdienīgs tehniskais nodrošinājums. Sia “Ground Water” mērķis ir veicināt ikviena klienta projekta veikšanu pēc iespējas ātri, kvalitatīvi un par saprātīgām cenām.  

Dziļurbumi ir neaizstājams augstvērtīga un tīra ūdens iegūšanas avots, tāpēc SIA „Ground Water”, pateicoties uzņēmumā strādājošajiem darbiniekiem un atbilstošajai tehnikai, nodrošina un nodrošina dziļurbumu meistarīgu izveidi. Dziļurbumos iegūtais ūdens ir kvalitatīvāks, salīdzinot ar to ūdeni, kas iegūts no virsējiem zemes slāņiem, jo ir izolēts no bakterioloģiskā piesārņojuma – tas atrodas starp ūdens necaurlaidīgiem zemes slāņiem. Šajās dienās teju katras privātmājas saimnieks izvēlas ierīkot artēzisko dziļurbumu, jo, neviens nenoliegs – cilvēkiem vairs negribas iztikt ar vāju un nekvalitatīva ūdens padevi, kāda bieži ir sastopama! Udensjums.lv speciālisti artēzisko aku urbšanā var ierīkot apmēram 3 līdz 10 dienu laikā, atkarībā no akas dziļuma, konstrukcijas un grunts sastāva. Savukārt Sia “Ground Water” veikto darbu kvalitāti nodrošina urbšanas meistari ar lielu pieredzi, ģeologs, kuram ir liela pieredze šajā jomā, kā arī uzņēmumam ir viss nepieciešamais tehniskais aprīkojums profesionālu pakalpojumu sniegšanai.

Ja jums ir pašiem savs dārziņš, jums pavisam noteikti ir vajadzīgs spices urbums ar sieta filtru. Spices jeb urbumi ar sieta filtru tiek ierīkoti vietās, kur ūdeni var iegūt no smilts vai grants slāņiem kvartāra nogulumos, samērā nelielā dziļumā, visbiežāk līdz 20 – 25 m. Spices ierīkošana ir iespējama tikai vietās, kur ir smilšainas gruntis un tīra, nepiesārņota apkārtne. Udensjums.lv eksperti novērtēs apstākļus un, varat būt droši – ieteiks labāko risinājumu jebkurā gadījumā! Ikviens no mums taču zina, cik daudz atpūtas brīži tiek pavadīti vasaras dārziņos un vasarnīcās. Jau izsenis šādās vietās labi kalpojušas spices, un arī šobrīd nav jāizdomā divritenis no jauna. Ūdens spices ierīkošana iespējama vienas līdz divu dienu laikā. Gadījumos, ja vajadzīga vienīgi spices urbuma atjaunošana, tas aizņem vēl īsāku laiku!

Udensjums.lv pakalpojumu klāstā ietilpst arī ģeotermisko apkures zondu jeb siltumsūkņu uzstādīšana. Ja vēlaties pašu mājās ierīkot siltumsūkņu apkuri, pirmais solis uz to ir ģeotermiskās apkures zondes uzstādīšana. Udensjums.lv meistari ģeotermālās zondes ierīkošanas darbus veic visā Latvijas teritorijā, tāpēc, ja jums ir vēlme ierīkot siltumsūkni, noteikti ir vērts sazināties ar uzņēmumu.  Iegūtais siltums no zondes tālāk cirkulē uz siltumsūkni un tālākajā procesā garantē visas apkures sistēmas darbību – veic ēkas apkures, mājas grīdu un ūdens sildīšanas procesu! Siltumsūkņi spēj ne tikai apsildīt ēku, bet, lietojot ģeotermālo siltumenerģiju, veikt arī mājas dzešēšanas procesu. Udensjums.lv speciālisti veiks ūdensapgādes sistēmas ierīkošanu jūsu mājās un vienmēr ieteiks izvēlētajam apvidum reālo un labāko variantu!