octasManaPolise.lv būs izdevīgākā kompānija, kurā vērsties brīžos, ja autovadītājiem nepieciešama mašīnas apdrošināšana. Tur autovadītāji var apsvērt atškirīgus piedāvājumus, kā arī saņemt atbilstošāko tiešām ātri un vienkārši. Tur iespējams iegādāties OCTA, kā arī KASKO. Svarīgi, ka ManaPolise.lv pašlaik ir vienīgā vieta Latvijā, kas garantē, ka obligātā civiltiesiskā apdrošināšana sāk darboties stundas ceturksni kopš apdrošināšanas polises iegādes.
Ar Manapolise.lv var iegūt OCTAs patiešām vienkārši un izdevīgi. Lai iegūtu piemērotāko piedāvājumu, autovadītājiem nevajadzēs kontaktēties ar neskaitāmām kompānijām. ManaPolise.lv nodrošinās autovadītājiem labāko risinājumu no 9 populārāko apdrošinātāju sniegtajām iespējām. Polises ir pieejamas gan vienam automobilim, kā arī uzņēmuma auto parkam. Gadījumā, kad gribat apdrošināt vairākus transporta līdzekļus, jums tiks izsniegtas īpašas atlaides.
Apdrošināšanas noformēšana pie ManaPolise.lv neprasīs daudz laika, jo apdrošināšanu ir iespējams noformēt ne vien Manapolise.lv ofisā, bet arī mājas lapā, kā arī WebMoney terminālos. Jāpiebilst – Mana Polise ir pirmā vieta Latvijas Republikā, pie kā iegūstama garantētā obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Tas nozīmē: *polise sāk darboties piecpadsmit minūtes kopš tās nopirkšanas; *auto īpašnieks var saņemt SMS vai elektronisko vēstuli par apdrošināšanas polises noformēšanu; *apdrošināšana pieejama jebkurā laikā.
Pie ManaPolise.lv ikvienam būs iespēja nopirkt arī KASKO. Jums vajadzīgs vienīgi ierakstīt datus par savu auto, kā arī cilvēkiem, kuri ar to brauc un noformēt pasūtījumu. Pēc pavisam maza brīža ManaPolise.lv darbinieki ar jums kontaktēsies, lai informētu par izdevīgākajiem variantiem. Ar ManaPolise.lv atbalstu auto īpašnieki lieki netērēs gan finanšu resursus, gan pārējos resursus.
Bez transporta līdzekļa apdrošināšanas pie ManaPolise.lv ir iespējams noformēt arī atšķirīga veida polises. Tiek piedāvātā gan ceļojumu, gan dzīvības, kā arī veselības apdrošināšanas polise. Pateicoties šiem piedāvājumiem jums būs izdevība justies pasargātam ne vien šajā valstī, bet arī citur pasaulē. Vairāk informācijas par šīm, kā arī citām polisēm ir atrodama web lapā ManaPolise.lv.