mēbelesHansapost sniedz iespēju iegādāties pilnīgi visu māju sajūtu radīšanai nepieciešamo, ieskaitot arī plašu mēbeļu klāstu no atzītiem zīmoliem jau kopš 1997.gada. Uz vietas var pasūtīt mīkstās mēbeles, virtuves un dārza mēbeles, kā arī citas lietas, apmaksājot pirkumu uzreiz, izvēloties pēcapmaksu vai arī iegādājoties mēbeles uz nomaksu. Daudzveidīgajā mēbeļu klāstā ir preces no dažādiem ražotājiem, ar atšķirīgu stilu un tehniskajiem parametriem lielākai izvēles iespējai.  
Viena no būtiskākajām mēbeļu pazīmēm ir to funkcionalitāte un viena no nozīmīgākajām ir lietu glabāšanu. Dažādi plaukti, skapji un kumodes kalpo ne vien mantu uzglabāšanai, bet rada arī kārtības sajūtu telpā. Atkarībā no lietām, kas jāuzglabā, iespējams pasūtīt gan izturīgas koka mēbeles, gan mēbeles no mēbeļu plāksnēm ar dekoratīvo pārklājumu. Hansapost preču sortimentā atrodamas atšķirīga izmēra sekcijas un televizoru plaukti, drēbju un mantu skapji un kumodes, plaukti un skapju sistēmas jebkurai gaumei un interjeram.  Apskati mēbeles hansapost mājaslapā – http://www.hansapost.lv/cl/mebeles/145.
Hasapost interneta veikalā ir plaša preču izvēle ne tikai mājas, bet arī biroja vajadzībām. Ērtam biroja darbam un darba organizēšanai pieejami stabili datorgaldi, biroja galdi, dažāda stila krēsli un biroja krēsli, plauki u.c. Piemērota izmēra krēslu atradīs kā pieaugušie, tā arī skolas vecuma bērni – gan ar regulējamām atzveltnēm, gan regulējamiem roku balstiem, gan krēsla augstumu. Arī dizaina ziņā pieejama liela dažādība, jo nopērkami krēsli no mākslīgās ādas, auduma, tīkla auduma visās iespējamajās krāsās. Gan krēslus, gan citas mēbeles piegādā visā Latvijas teritorijā.
Ikkatrs, kas ir ieinteresēts Hansapost īpašajos piedāvājumos, var pieteikties e-pasta jaunumu vēstulei un līdz ar to saņemt visus aktuālos mēbeļu un pārējo preču piedāvājumus savā elektroniskajā pastkastītē. Pieteikties jaunumiem, kā arī apskatīt visu pieejamo mēbeļu klāstu un noformēt pasūtījumu var Hansapost interneta veikalā hansapost.lv jebkurā diennakts laikā.