mikrokredītsJa nepieciešami līdzekļi, kas dos iespēju sākt jaunu biznesu vai paplašināt pašreizējo, praktiski pareiza izvēle ir Hipotēku bankas finanšu līdzekļu aizdevums biznesa attīstības veicināšanai. Hipotēku bankas mikroaizdevuma programmas aizdevumi var tikt izsniegti uzņēmuma apgrozāmiem līdzekļiem un nepieciešamajām investīcijām. Par biznesa finansējuma galvotāju jābūt uzņēmuma īpašniekam. Finansējuma aizdevuma termiņš ir pieci gadi. Optimālā aizdevuma summa ir līdz 10 tūkstošiem latu (14 228,72 eiro), savukārt apgrozāmiem uzņēmuma līdzekļiem līdz pieciem tūkstošiem latu (7 114,36 eiro).

Finansējuma biznesam apstiprināšanas nosacījumi
Mikroaizdevuma termiņš ir līdz pat 5 gadiem, kas veicinās esošā vai jaunā biznesa izaugsmi pilnīgi jaunā līmenī. Hipotēku bankas uzņēmuma darbības finansējuma atbalstam var droši pieteikties ikviens uzņēmums un jaunais uzņēmējs, ja :
*viena gada laikā neto apgrozījums nav lielāks par 1 992 020.53 EUR jeb 1.4 miljoni LVL;
*uzņēmumā slodžu daudzums nav lielāks par 10 vienībām;
*aktuālo saistību kopsumma finanšu pārvaldēs, Hipotēku un citās bankās nepārsniedz 50 tūkstošus latu jeb 71 143.59 EUR;
*uzņēmumam nav parādu VSAOI un ir brīvi no nodokļu parādsaistībām.
Mikrokredītu uzņēmumam var nokārtot arī topošie uzņēmēji, kuriem pēc Hipotēku bankas pozitīva lēmuma par finansējuma piešķiršanu divu mēnešu laikaposmā noteikti jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam. Kopējais Hipo.lv mikrokredītu programmas finansējums mikro aizdevumiem un grantiem ir teju 5 miljoni latu.
HipoNet internetbanka, zemes izpirkumu līgumi, valūtu darījumi un citiu.c. Hipotēku bankas sniegtie pakalpojumi. http://www.hipo.lv/lv/attistibas_programmas/mikrokreditesanas_programma
Hipotēku bankas mikroaizdevumafinansējuma biznesam programmas klienti automātiski kļūst par internetbankas HipoNet lietotājiem, kur ērti, droši un attālināti pārvaldīt finanšu līdzekļus . Hipotēku banka saviem klientiem piedāvā lietotāja atpazīšanai internetbankā izvēlēties HipoNet internetbankas kodu karti vai kodu kalkulatoru, ar kuru būs iespējams atvērt savu bankas kontu un darīt standarta attālinātos bankas darījumus.
Valūtu konvertācija ir aktīvs Hipotēku bankas klientam ar aktīvu aizdevumu, bez tam valūtas darījumi notiek pēc Hipo.lv bankas izvirzītajiem valūtas maiņas kursiem. Hipotēku banka piedāvā arī dokumentārās operācijas pakalpojumu, kas lietderīgi uzņēmumiem ar starptautiskās vai vietējās tirdzniecības komerciju. Sfēras lietpratēji izveidos bankas garantijas, akreditīva un arī dokumentāro inkaso. Pie papildus pakalpojumiem Hipotēku bankas klientiem ir zemes izpirkumu līgumu slēgšana ar tās bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem gadījumos, kad piešķirtā teritoriālā platība ir lielāka par  atjaunojamo. Savukārt Hipotēku bankas privatizācijas sertifikātu pakalpojumu var saņemt kā uzņēmumi, tā arī fiziskas personas. Tur tiek iekļauts: privatizācijas sertifikātu konta pārcelšana no LAS “Latvijas Krājbanka”, atkārtota un pagaidu konta atvēršana.”.