Kondicionieri 1a.lvJa saspringtais dzīves ritms liedz aizvadīt garas stundas veikalos, tomēr vēlies iegādāties nepieciešamās lietas mājai vai ofisam, ienāc 1a.lv ! Vērienīgajā preču sortimentā ieraudzīsi visu iespējamo, sākot no datortehnikas un filmēšanas ierīcēm, līdz dārza nojumēm.

Ja esi jaunas videokameras meklējumos, ieskaties1a.lv piedāvājumā! Atzītāko zīmolu produktu klāstā atradīsi gan kvalitatīvu amatiera video, gan profesionālu video uzņemšanai atbilstošu kameru.

KONDICIONIERI KARSTĀM VASARAS DIENĀM NO 1A.LV

Rūpējoties par labvēlīgu mikroklimatu darba vietā, dzīvesvietā vai citā telpā, kondicionieri atdzesēs vai sasildīs gaisa temperatūru līdz nepieciešamajai. Iepazīsties ar iekārtu aprakstiem – atkarībā no modeļa darbības iespējām kondicionieri nodrošinās arī nepieciešamo mitruma un svaiga gaisa daudzumu ikviena labsajūtai. Kondicionieri piemēroti karstajai sezonai, kad rodas grūtības ilgstoši uzturēties telpā un koncentrēties darbam. 1a.lv piedāvājumā divu tipu gaisa kondiconieri – iekštelpu un Split sistēmas kondicionieri, līdz ar to varēsi izvēlēties tādu kondicionieri, kāds atbilstošs Tavām vēlmēm. Ja nezini, kur kondicionieri pieejami plašā izvēlē un par draudzīgām cenām, tad ieskaties interneta veikalā 1a.lv!

Rūpējoties par patīkamu gaisu, daudzās telpās nepieciešama ierīce ir gaisa mitrinātājs. Iepirkšanās portāla 1a.lv preču klāstā atrodami gaisa mitrinātāji plašā izvēlē ar dizainu atbilstoši ikviena gaumei un pievilcīgu cenu dažāda apmēra budžetiem. Piemērotāko ierīci varēsi izvēlēties, vadoties pēc atbilstības telpas platībai, arī darbības skaļumu un ūdens patēriņu.

Ja dzīvojamā platība nav piemērota apģērba ierastajai žāvēšanai pēc mazgāšanas vai ikdienas aizņemtībā tam  vienkārši neatliek laika, vienkāršs risinājums būs veļas žāvētājs. Preču piedāvājumā no interneta veikala 1a.lv pieejami dažādas ietilpības un jaudas veļas žāvējamās mašīnas no tādiem atzītiem sadzīves tehnikas ražotājiem kā AEG, Bosch, Elektrolux un citiem. Veļas žāvētājs padarīs ērtāku ikviena ikdienas dzīvi, sagādājot izžāvētu un nēsāšanai gatavu apģērbu īsu brīdī pēc tā mazgāšanas.

Lai atvieglotu pārtikas produktu uzglabāšanu ilgtermiņā, katrā mājoklī lieliski noderēs saldētava. Tiešsaistes veikala 1a.lv preču sortimentā pieejamas gan horizontālā, gan vertikāla veida saldētavas ar atšķirīgu tilpumu, darbības jaudu un plauktu izkārtojumu.

Saudzējot no karstas saules, vēja un nokrišņiem, dārza nojumes gādās par patīkamu atpūtu ikvienā piemājas dārzā, tūrisma braucienā vai festivāla telšu pilsētiņā. Piedāvājumā atšķirīgu materiālu un modeļu nojumes, kas ne tikai būs izturīgas pret vides ietekmi un ilgi kalpos, bet arī izskatīsies labi atšķirīgos zaļo zonu iekārtojumos. Dārza nojumes ir ideāli piemērotas dārza svinībām.

Plašā izvēlē kondicionieri, gaisa mitrinātāji un daudz citu preču gan sadzīvei, gan arī īpašām svētku reizēm. Taupi laiku, finanses un enerģiju – ienāc 1a.lv!

Lasi vairāk- http://gulbene.pilseta24.lv/zinas/100/360880