kasko poliseManaPolise.lv būs izdevīgākā vieta, kurā griezties situācijās, kad autovadītājiem nepieciešama automašīnas apdrošināšana. Tur jums ir iespēja viegli, kā arī ātri salīdzināt atšķirīgus risinājumus, kā arī noformēt pašu atbilstošāko. Pie ManaPolise.lv iespējams noformēt gan OCTA, gan KASKO. Tikai pie ManaPolise.lv autovadītājiem tiek piedāvāta izdevība noformēt nodrošināto OCTA – apdrošināšanas polisi, kas sāk darboties tikai stundas ceturksni no polises nopirkšanas.
Ar Mana Polise ir iespējams saņemt OCTA patiešām viegli un ātri. Jums nevajadzēs sadarboties ar neskaitāmām kompānijām, lai dabūtu zināt par labākajiem piedāvājumiem. Paļaujoties uz ManaPolise jūs saņemsiet atbilstošāko risinājumu no deviņu zināmāko apdrošinātāju piedāvājuma. Apdrošināšanas polises tiek izsniegtas gan vienam auto, gan iestādes automašīnu parkam. Gadījumā, ja gribat noformēt apdrošināšanu vairākiem transporta līdzekļiem, jums tiks piedāvātas papildus atlaides.
Nozīmīgi – iegādāties apdrošināšanas polisi ir patiešām viegli, jāpiebilst, ka apdrošināšanas iegāde neprasīs daudz laika. Uzņēmums nodrošina pavisam trīs atšķirīgus polises noformēšanas veidus. Apdrošināšanas polisi ir iespējams nopirkt: *ManaPolise.lv birojā; *izmantojot internetu; *Webmoney terminālos. Būtiski, ka ManaPolise.lv šobrīd ir vienīgā kompānija Latvijā, kurā ir iegūstama garantētā civiltiesiskā apdrošināšana. Ar tās palīdzību apdrošināšanas polise būs aktīva tikai stundas ceturksni pēc tās nopirkšanas.
Pie šī uzņēmuma auto īpašniekiem būs iespēja iegādāties arī KASKO. Autovadītājiem vajadzīgs vienīgi ierakstīt rādītājus par savu auto, kā arī cilvēkiem, kuri ar to brauc, bet pēc tam noformēt pieteikumu apdrošināšanai. Ja tas būs padarīts, zinoši speciālisti jūs informēs par labākajiem risinājumiem konkrētajā brīdī. Ar šī piedāvājuma atbalstu autovadītāji ietaupīs gan naudu, kā arī laiku.
Mašīnas apdrošināšana nav vienīgais apdrošināšanas veids, kurš ir pieejams pie šī uzņēmuma. Pie šī uzņēmuma ir iespējams nodrošināt arī veselību, ceļojumus un dzīvību. Tā jūs varēsiet nepārmaksāt un tajā pašā laikā parūpēties par drošību katrā jūsu atrašanās vietā un situācijā. Jānorāda, ka tiek izsniegta pat starptautiskā veselības apdrošināšanas polise, kura ir patiešām nozīmīga, lai nekad neveidotos grūtības atvaļinājumu laikā.