ātrais kredītsŠobrīd starp ātrajiem kredītdevējiem pastāv ļoti liela konkurence, jo šo aizdevuma veidu izsniedz apmēram desmit aizdevēji. kredīti pie dažādām kompānijām atšķiras ar tādiem rādītājiem kā gada procentu likme, maksimālais pieejamais aizdevuma apjoms, atmaksas termiņš un citiem. Plašais piedāvājums sniedz labākas iespējas Latvijas iedzīvotājiem atrast sev ērtāko un izdevīgāko risinājumu. Tiesa, jo vairāk iespēju izvēlēties, jo vairāk jautājumu – kurš ātrais aizdevums ir izdevīgāks un kā atrast labāko?
Lai izvēlēties piemērotāko risinājumu būtu ātrāk un vienkāršāk, vēlams sekot dažiem ļoti vienkāršiem soļiem. Tie ir:
•   Atlasiet aizdevējus, kas piedāvā jums vajadzīgo aizdevuma apmēru;
•   Pārliecinieties, vai jūs apmierina maksimālais atmaksas laiks;
•   Izvēlieties aizdevējus ar jums piemērotāko aizdevuma izsniegšanas laiku.
Pirms salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvājumus vēlams izvērtēts, vai jums patiešām vajadzīgs ātrais aizdevums. Proti, ātrais aizdevums ir izstrādāts situācijām, kad nauda nepieciešama pēc iespējas ātrāk, citos gadījumos apdomājiet iespēju saņemtkredītu bankā.
Tā kā ātrais aizdevums ir salīdzinoši mazs kredīts, tas nav izmantojams, lai realizētu ļoti lielas ieceres. Šis aizdevums ir paredzēts ikdienas tēriņu segšanai, brīžiem, kad mazliet pietrūkst naudas, kāda pirkuma veikšanai, situācijām, kad ir iespēja izmantot izdevīgu atlaižu piedāvājumu, kā arī citām situācijām. Nereti kredīta apmērs ir līdz dažiem simtiem latu, pie dažiem aizdevējiem aizdevuma apjomas var būt arī lielāks – līdz 1000 vai pat 1500 latiem.
Maksimālais aizdevuma apmērs nav vienīgais ar ko viens no otra atšķiras ātrie kredīti, arī to atmaksas laiks var būt dažāds. Bieži ātrais aizdevums ir jāatdod laikā līdz 30 dienām. Tiesa, vairākas kompānijas piedāvā arī ievērojami garāku atmaksas laiku – līdz 12 vai pat 24 mēnešiem. Ātrie aizdevumi Vivus.lv parasti ir pieejami laikā no 10 vai 15 minūtēm līdz vairākām stundām.