ātrie kredīti internetā vivus.lvNe vienmēr pietiek savu līdzekļu brīžos, kad steidzami nepieciešams iegādāties jaunu sadzīves tehniku vai jānomaksā steidzami radušies izdevumi. Šādos brīžos ir pieejams kredīts internetā, ko izsniedz gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Naudas summas, kas pieejamas pie kreditoriem mēdz atšķirties, tāpat arī ar aizņemšanās termiņu. Neskatoties uz to, ka aizdevums pieejams internetā pāris minūšu laikā, tas sniedz arī citas būtiskas priekšrocības.

Visizplatītākie noteikumi, lai tiktu izsniegts aizdevums:    Klientam jābūt Latvijas Republikas pastāvīgam iedzīvotājam;    Klientam obligāts bankas konts un aktīvs mobilā tālruņa numurs;  Lai aizdevums būtu pieejams atkārtoti pie viena un tā paša aizdevēja, nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi un nedrīkst būt pārkāptas parādsaistības.

Runājot par citiem nosacījumiem, parasti ir tā, ka pie viena aizdevēja klients iespējams iegūt tikai vienu aizdevumu. Proti, ka vienlaicīgi nav iespējams paņemt vairākus kredītus. Bet, piem., pie Vivus.lv paņemtais aizdevums var būt lielāks, palielinot aizdevuma summu klientam piešķirtā kredītlimita apmērā. Lai to izdarītu, klientam ir jāielogojas privātajā lietotāja profilā un aizdevuma kalkulatorā jāatzīmē nepieciešamais papildus aizdevums jeb papildus nepieciešamā summa.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

Lai būtu pieejams aizdevums vienkārši atliek tikai reģistrēties izvēlētā aizdevēja mājas lapā un kredīta kalkulatorā tikai jāpiesaka aizdevums un aizņemšanās termiņš. Reģistrācija prasa vien pārs minūtes laika un, ja dati norādīti pareizi, aizdevums var tikt pieteikts bez problēmām. Vēl vienkāršāks process ir aizdevumu piesakot ar sms-īsziņas starpniecību. Šādos gadījumos lietotājam jau jābūt reģistrētam aizdevēja mājas lapā un ar tas arī viss, lai aizdevums būtu vien vienas SMS attālumā.

AIZDEVUMS JEBKURĀ LAIKĀ

Aizņemoties tiešsaistē vajag norādīt savu privāto informāciju, tomēr aizdevēji šo informāciju izmanto tikai gaitā, kad tiek lemts vai tiks piešķirts aizdevums un trešajām personām privātos datus neuzrāda. Svarīgākais, ka ātrie kredīti internetā pieejami ātri, vien dažu minūšu laikā. Vēl vairāk – reģistrēties un pieteikties aizdevumam iespējams, pie visiem aizdevējiem.  Tikmēr aizdevumu pieteikuma izskatīšana un lemšana par kredīta piešķiršanu parasti notiek darba dienās (vai visu nedēļu – atkarībā no aizdevēja) klientu apkalpošanas laikā.

Jebkurā gadījumā, mūsdienās kredīts internetā ir ērtākais risinājums kā saņemt sev nepieciešamo summu ātri un bez dokumentiem. Aizņemšnās pamatā svarīgākais, lai klients atbilstu visiem kritērijiem, ar ko iespējams iepazīties aizdevēju mājas lapās internetā.