ātrais kredītsĀtrais īstermiņa kredīts ir viens no veidiem, kā ērti un pietiekami ātri nokārtot negaidītus naudas jautājumus. Ieteicams no sākuma pajautāt paziņām, draugiem, kas izmantojuši šo iespēju – varbūt var rekomendēt uzticamu un patiešām klientiem izdevīgu kredītizsniedzējiestādi. Tādā gadījumā varēsi atrast izdevīgāko variantu . Viena no iestādēm, kura piedāvā ātro kredītu, ir SMScredit. Noformējot pirmreizējo ātro naudas aizdevumu, jāatdod precīzi tāda pati summa, kādu aizņēmies. Vispirms būs iespējams saņemt naudu līdz 300 Eiro, un ja nebūsi pārkāpis līguma nosacījumus, no otrās reizes ir iespējams aizņemties līdz 425 Eiro lielu naudas summu.
Latvijas kredītizsniedzēju praksē pieņemts, ka ātros kredītus piedāvā personām vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Bez tam personai jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar regulāriem ikmēneša naudas ienākumiem. Ātrā kredīta pieteikšanai vajag bankas kontu kādā no Latvijas bankām un mobilā telefona pieslēgums. Ātrā kredīta noformēšana aizņem vien pāris minūtes. Pirmā darbība ir reģistrācija mājaslapā, aizpildot nepieciešamo pieteikuma formu, jāpārskaita reģistrācijas maksa EUR 0,01 apmērā. Reģistrācijas maksa atpakaļ netiek atmaksāta, jo tā ir kā garantija un nodrošinājums ātrā naudas aizdevuma pieteikuma izskatīšanai.
Atmaksāt kredīta summu var dažādos veidos: Narvesen, bankas filiālēs vai konkrēti internetā. Mēdz notikt, ka saņemto kredītu nav iespējams atgriezt noteiktajā termiņā, tieši tāpēc vari izmantot opciju pārcelt kredīta atgriešanulīdz pat vienam mēnesim. Ātrais naudas aizdevums atļauj samērā ātrā laikā saņemt naudas summu dažāda veida ikdienas situācijām. Pieprasījumu ātrā kredīta saņemšanai vari nosūtīt visu diennakti, bet to pārbaudīšana un kredīta izsniegšana ir no plkst. 7.00 rītā līdz pat 24.00. Aizņemies atbildīgi, paredzot savas iespējas naudas aizdevumu atmaksāt paredzētajā termiņā un bez līguma nosacījumu pārkāpšanas!