darba apģērbiKā zināms, katram daudzdzīvokļu namam vajadzīgs apsaimniekotājs, kas nodrošina ērtus un drošus dzīves apstākļus ikvienam nama iedzīvotājam.

Protams, visvienkāršāk šos darbus uzticēt profesionāļiem, kas ņems vērā katra mājas iedzīvotāja vēlmes un vajadzības, kā arī garantēs savlaicīgu un kvalitatīvu sev uzticēto darbu īstenošanu.

Ja šajā brīdī esi profesionāla nama apsaimniekotāja meklējumos, izvēlies uzņēmumu Lucida, kura piedāvāto darbu sarakstā arī namu apsaimniekošana.

Pastāv uzskats, ka kvalitatīva apsaimniekošana nozīmē arī augstas izmaksas, tomēr Lucida piedāvājums šo pieņēmumu apgāzīs. Šis uzņēmums darbojas klientu interesēs, tāpēc sniegtie pakalpojumi būs pieejami teju katram. Jāpiemin arī, ka Lucida pakalpojumus izvēlas gan uzņēmumi, gan arī privātpersonas.

Lucida serviss noderēs arī tad, ja vajadzīgi santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek piedāvāti arī apsardzes pakalpojumi un pat remontdarbu veikšana.

Savukārt, ja nepieciešama biroja vai mājas uzkopšana, Lucida piedāvā arī to. Te jāpiemin arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkārši paveicams uzdevums. Ja logu mazgāšanu uzticēsi Lucida komandai, varēsi būt pārliecināts, ka tīri būs pat tie logi, kuriem visgrūtāk ir piekļūt. Svarīgi arī, ka tiek izmantoti atbilstoši mazgāšanas līdzekļi un atbilstošs inventārs – tev ne par ko nebūs jāsatraucas.

Vērts pieminēt, ka, Lucida piedāvā arī dažādus speciālos darbus. Ņemot vērā, ka mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšana arī prasa ne mazums spēka un pūļu, arī šāda veida darbus vari uzticēt profesionāļiem. Kopā ar Lucida kā mēbeļu, tā arī paklāju tīrīšana vairs nebūs problēma, jo pieredzējušie darbinieki zina kā sasniegt labāko rezultātu.

Jāpiemin, ka Lucida piedāvājumā arī dažādu veidu darba apģērbi. Būtiski, ka piedāvātie darba apģērbi ir ērti un kvalitatīvi. Tādā veidā tiek nodrošināta kustību brīvība. Piedāvājumā tādi darba apģērbi kā bikses, jakas, kombinezoni, puskombinezoni, kā arī citas darba apģērbu variācijas.

Augstas kvalitātes namu apsaimniekošana, telpu un teritorijas uzkopšana, kā arī dažādi specifiski piedāvājumi un darba apģērbi – dzīvo labiekārtotā vidē – ieskaties lucida.lv!