akuratsKompānijas Akurāts piedāvātā telts noma ir patiešām labs risinājums, ja vajadzīga pasākuma vieta vai telpas priekšmetu uzglabāšanai. Nojumes īre ir piemērota dažādiem pasākumiem, piemēram, gadatirgiem, festivāliem, pilsētas svētkiem un citiem. Pat tad, ja jums vajadzīga cita pasākumu aprīkojuma, piemēram, galdu, krēslu un citu noma, Akurāts būs atbilstošākais piedāvājums.
Telts noma ir, ka jums nav nepieciešams iegādāties telti pasākumam. Jumsir jānorēķinās tikai par laika posmu, kad tā nepieciešama. Tas tik tiešām atvieglos pasākumu organizētāju ikdienu, jo nav nepieciešams raizēties par telts uzglabāšanu, jāpiebilst, ka var arī saņemt aprīkojuma piegādi un montāžu.
Telts noma ir labs risinājums tādos gadījumos, kā:
● Gribat rīkot pasākumu zem klajas debess;
● Nevarat atrast atbilstošu vietu pasākumam;
● Mēģināt sameklēt telpu, ko var izmantot par mantu glabātuvi.
Ja paredzēts pasākums ārpus telpām, piemēram, festivāls, pilsētas svētki, kāzas vai kāds cits, un jūs vēlaties nodrošināties pret nepatīkamiem laika apstākļiem, Akurāts nojumes būs tieši laikā. Telts noma būs lieliska alternatīva arī noliktavai uz īsu laiku. Jāpiebilst, ka telts īre noderēs arī aukstos laika apstākļos, jo Akurāts piedāvā arī nojumes sienu siltināšanu un sildītāju īri.
Ar Akurāts atbilstošu telti atradīs ikviens. Kompānija piedāvā gan tiešām mazas nojumes, gan tādas, kā platība sasniedz 0,15 hektārus. Pavisam pie Akurāts ir pieejamas izīrēt vairāk nekā 10 dažādu lielumu un izskata teltis.
Pateicoties tam, ka SIA Akurāts piedāvā ne tikai nojumju, bet arī pārējā aprīkojuma īri, sarīkot pasākumu būs patiešām vienkārši. Vēl vienkāršāku pasākumu organizēšanu padara tas, ka kompānija piedāvā arī aprīkojuma piegādi un salikšanu. Bez nojumēm pie Akurāts ir iespējams izīrēt arī tādu aprīkojumu kā sildītāji, skatuves, krēsli, dažādas dekorācijas, gaismas ķermeņi un citu.