banketu galdu nomaSIA Akurāts ir uzņēmums, kas izīrē visu vajadzīgo aprīkojuma komplektu pasākumiem. Vērienīgiem pasākumiem un svinībām piemērotākais pakalpojums būs banketu galdu noma. Ar galdu īres palīdzību, jums tiks piegādāts nepieciešamais galdu daudzums nepieciešamajā vietā un laikā. Jums nevajadzēs ne galdiņus iegādāties, ne domāt, kur tos turēt.
SIA Akurāts izstrādātais pakalpojumus banketu galdu noma ir radīts, lai pasākuma rīkošana kļūtu krietni vieglāka, kā arī tai būtu nepieciešams mazāk resursu. Galdu nomai piemīt vairākas patiešām svarīgas iezīmes:
•   Galdi patiešām labi derēs viesībām, svētku mielastam un saviesīgiem notikumiem;
•   Jāmaksā vienīgi par laika posmu, kamēr galdi vajadzīgi;
•   Par galdu montāžu gādās speciālisti
Pie SIA Akurāts pieejamie banketu galdiņi noderēs dažādiem pasākumiem – svinībām, grezniem mielastiem un pārējiem notikumiem. Tiem piemīt vienkāršs un gaumīgs dizains – virsma ir apaļa, gaišā koka krāsā un galdu rāmis ir tumši pelēkā metāla krāsā. Ir pieejami vairāku lielumu galdi – mazākajiem diametrs ir 1,53 metrus garš un otri galdiņi ir ar 1,83 metrus garu platumu.
Tāpat uzņēmums Akurāts sniedz arī krēslu īri. Krēslu īre ir piedāvājums, bez kā banketu galdu īrei var nebūt pielietojuma, ja vien neesat paredzējis, ka viesi ap galdiem stāv kājās. Kompānijas Akurāts piedāvātie krēsli ir melni, tie ir izgatavoti no mīksta auduma un tāpēc tiešām labi iederēsies pasākumos, kuros ilgi nepieciešams sēdēt. Tāpat, svinīgas atmosfēras nodrošināšanai, SIA Akurāts piedāvā arī dekorāciju, galda drānu, kā arī sēdekļu pārklāju īri.
Ja galdu īre būtu neiespējama un tos vajadzētu pirkt, viesību vai banketa sarīkošana maksātu krietni vairāk. Ar papildus izdevumiem jūs saskartos pat tad, kad pasākums jau būtu beidzies, jo būtu nepieciešams meklēt vietu galdu uzglabāšanai. Tātad, banketu galdu noma patiešām palīdz ietaupīt.
Izvēloties galdu un krēslu īri pie SIA Akurāts, jums ir iespēja lieki netērēt gan laiku, gan spēku – kompānija nodrošina arī pasākumu aprīkojuma transportēšanu un salikšanu. Papildus galdiņu nomai ar Akurāts jūs varat iznomāt visu pasākuma aprīkojumu, piemēram, teltis, sildītājus un pārējo. Pateicoties tam, jums nevajag sadarboties ar citiem uzņēmumiem, lai dabūtu visu nepieciešamo.