Katram ir nepieciešama laba atpūta. Ja vēlies atrast lielisku atpūtas vietu tepat Latvijā, par labu variantu var kļūt Baltvilla – viesnīca ar plašām atpūtas iespējām.

Baltvilla ir vietaatpūtai vienatnē, kopā ar draugiem vai ģimeni. Šī četrzvaigžņu viesnīca sniedz augsta līmeņa apkalpošanu katram klientam. Tiek nodrošināta laba atpūta mūsdienīgi iekārtotos numuriņos, restorāns, SPA centrs un sporta centrs. Kompleksā atrodas arī veselības centrs Baltezers.

SPA CENTRĀ IZSMALCINĀTAS PROCEDŪRAS SIEVIETĒM, VĪRIEŠIEM, PĀRIEM

Baltvilla piedāvājumā ietilpst SPA centrs, kas nodrošina augstvērtīgas procedūras – piemēram, SPA sejai un ķermenim, masāžas un izsmalcinātus SPA rituālus sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs padomājis par to, lai katrs klients varētu atrast savai gaumei atbilstošāko variantu. SPA centrs ir laba iespēja relaksāties un atjaunot spēkus jaunu virsotņu iekarošanai!

SPA centrā pieejama arī sāls istaba- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/terapija/sals-terapija/!

Turpat pieejams arī veselības centrs Baltezers. Šis profesionālais rehabilitācijas centrs dos iespēju atpūsties, atgūt spēkus un sakārtot ķermeni, lai pilnvērtīgi turpinātu savu dzīvi. Veselības centrs Baltezers noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, līgums ir arī ar populārākajām apdrošināšanas kompānijām. Veselības centrs Baltezers gādā par ikkatru klientu, nodrošinot zinošu speciālistu atbalstu.

BALTVILLA KOMPLEKSĀ ARĪ SPORTA CENTRS

Savukārt, sporta centrs dod iespēju uzlabot savu fizisko formu, izmantojot dažādus Somijā ražotus trenažierus. Sporta centrs nodrošina arī dažādu veidu hanteles un stieņus. Tāpat sporta centrs organizē arī dažādas grupu nodarbības – piemēram, pilates, cīņas aerobiku, jogu un citas.

RESTORĀNS IKDIENAS UN SVĒTKU SVINĒŠANAI

Baltvilla piedāvājumā arī restorāns ar terasi gardākiem svētkiem vai laiskai ikdienai. Restorāns Baltvilla dod iespēju izbaudīt nesteidzīgu un izsmalcinātu maltīti gan darba dienā, gan nedēļas nogalē. Restorāns Baltvilla atrodas vien 15 minūšu braucienā no Rīgas, taču sniedz iespēju izbaudīt mierpilnu atmosfēru, prom no lielpilsētas burzmas. Restorāns Baltvilla ir lieliska izvēle, ja esi gardēdis vai vēlies iepriecināt savu mīļoto cilvēku, draugus vai kolēģus. Tāpat restorāns piedāvā organizēt dažādus saviesīgus pasākumus, piemēram, svinības vai konferences.

Atpūsties viesnīcā Baltvilla allaž ir teicama ideja – SPA centrs, sporta centrs, restorāns , kā arī citi piedāvājumi ļaus izbaudīt atpūtu par visiem simts procentiem.