kasko kalkulatorsIr jāpērk apdrošināšana auto? Saņemiet OCTA, KASKO vaivēl kādu tās veidu interneta vietnē ManaPolise.lv. ManaPolise.lv jums nodrošinās iespēju apsvērt, kā arī saņemt 1 no deviņiem izdevīgākajiem risinājumiem valstī. ManaPolise.lv būs piemērota pat, tad ja apdrošināšana vajadzīga nekavējoties – tā pašlaik ir vienīgā vieta valstī, kas piedāvā garantēto civiltiesisko apdrošināšanu jeb polisi, kura sāk darboties stundas ceturkšņa laikā no tās nopirkšanas.
Pie ManaPolise.lv OCTA iegāde ir tiešām viegla, kā arī īpaši ātra. Jūs varat atlasīt sev piemērotāko variantu no deviņām apdrošināšanas kompānijām. Sazināšanās ar atšķirīgiem apdrošinātājiem un apdrošinātāju piedāvājumu atlasīšana vairs neprasīs ļoti ilgu laiku. Visa informācija būs atrodama vienuviet. Autovadītājiem tiks piedāvātas papildus atlaides, ja apdrošināšanas polise ir nepieciešama vairākiem auto.
Jāteic, ka apdrošināšanas noformēšana ir vienkārša un tam nebūs vajadzīgs ilgu laika brīdi. ManaPolise.lv nodrošina 3 atšķirīgus apdrošināšanas nopirkšanas veidus. Apdrošināšanas polisi ir iespējams iegādāties: *ManaPolise.lv klientu apkalpošanas centrā; *izmantojot internetu; *WebMoney terminālī. Nozīmīgi arī – ManaPolise.lv ir vienīgā kompānija valstī, kurā ir iegūstama nodrošinātā OCTA. Ar polises sniegtajām iespējām apdrošināšana būs aktīva tikai 15 minūtes no tās noformēšanas.
Tāpat auto īpašniekiem tiek piedāvāta izdevība viegli, kā arī ātri nopirkt pat KASKO. Lapā ir pieejams KASKO kalkulators. Jums vajadzīgs vienīgi norādīt informāciju par apdrošināmo auto, kā arī cilvēkiem, kuri to vada, bet pēc tam veikt pasūtījumu. Pēc pavisam īsa brīža ManaPolise.lv darbinieki ar jums sazināsies, lai pastāstītu par izdevīgākajiem variantiem. ManaPolise.lv palīdzēs lieki neizšķērst jūsu laiku, kā arī naudu.
Transporta Līdzekļa apdrošināšana noteikti nav galvenais apdrošināšanas veids, kas ir pieejams pie ManaPolise.lv. Jums tiek nodrošināti arī piemēroti ceļojumu, dzīvības un veselības apdrošināšanas varianti. Ar šo pakalpojumu piedāvātajām iespējām jūs varēsiet būt drošam ikvienā situācijā, tāpat jums nevajadzēs pārmaksāt. Jāpiebilst, ka tiek nodrošināta pat starpvalstu apdrošināšana veselībai, kas ir tiešām svarīga, lai jums neparādītos sarežģījumi, ja dodaties ārpus valsts.