Ja esi apņēmies padarīt labāku savu pašreizējo formu, tādā gadījumā būs noderīgs moderns sporta klubs, kāds ir tieši Veselības Fabrika. Veselības Fabrika ir tāds sporta klubs Teikā, kur tiks nodrošinātas nodarbības cilvēkiem ar visādu fizisko sagatavotību, kā arī trenažieru zāle, tiem, kuri grib individuālus treniņus ar treneri.

LIELA TRENAŽIERU ZĀLE UN LABS FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ TIEŠI TAVĀM VĒLMĒM

Sporta klubs Veselības Fabrika atrodas plašās un iedvesmojošās zālēs, kas aprīkotas atbilstoši augstiem standartiem. Šis sporta klubs Teikā atrodas ļoti ērtā lokācijā – vēsturiskajā VEF kompleksā. Veselības Fabrikas trenažieru zāle ir ne vien liela, bet arī ar labāko zāles aprīkojumu, kas ļaus izkustināt it visas muskuļu grupas. Tāpat Veselības Fabrika rūpējas par to, lai trenažieru zāle tiktu piepildīta ar treniņiem piemērotu muzikālo pavadījumu.

Vairāk uzzini- http://www.vfabrika.lv/par-mums/nodarbibas/power/!

SPORTA KLUBA ABONAMENTS VAJADZĪGS KATRAM, KAS PLĀNO SĀKT TRENĒTIES

Gadījumā, ja vēlies nodarboties ar sportošanu konstanti, Tev būs nepieciešams sporta kluba abonaments – Veselības fabika nodrošinās abonamentu ērti iegādāties un pagarināt. Tev būs pieejams gan izmēģinājuma sporta kluba abonaments 4 apmeklējumu reizēm, gan sporta kluba abonaments astoņām, 16 un trīsdesmi divām reizēm. Savukārt, ja esi plānojis, ka sporta klubs Teikā būs jāapmeklē bieži – tieši Tev ir atbilstošs mēneša sporta kluba abonaments. Izvēloties treniņus, atceries, ka uz dažām no tām nepieciešams speciāls sporta kluba abonaments.

 

ĒRTA LOKĀCIJAS VIETA UN IZDEVĪGI DARBA LAIKI

Sporta klubs Veselības Fabrika ir pa ceļam tiem cilvēkiem, kas dzīvo Daugavas labajā krastā, jo sporta klubs Teikā atrodas pa vidu visiem Rīgas labā krasta mikrorajoniem. Gluži tāpat sporta klubs Teikā Veselības Fabrika būs pa ceļam katram, kas nakti pavada Vidzemē, bet strādā Rīgā. Ikvienam interesentam trenežieru zāle ir pieejama pat īpaši rīta pusē – lai sagatavotos gaidāmajai dienai.

 

PLAŠS PIEDĀVĀJUMS IKVIENA VĒLMĒM

Veselības Fabrika ir īstā spotošanas vieta, kur nākt gan amatieriem, gan tiem cilvēkiem, kuri vēlas uzturēt fomu. Profesionāli darbinieki nodrošinās, ka sporta klubs Veselības Fabrika spēj sniegt plašu treniņu klāstu – Veselības Fabrika būs interesanta gan dāmām, kuras gribēs mierīgu treniņu, gan vīriešiem, kam interesē kikbokss. Gadījumā, ja gribēsi plašāk uzzināt, tieši kādas nodarbības piedāvā sporta klubs – ielūkojies mājaslapā www.vfabrika.lv!