escape roomIzlaidumi, autovadītāja apliecības iegūšana, iestāšanās jaunā darbavietā vai vienkārši vārda diena. Īsāk sakot, tik daudz dienu, kad padarīt kādu no draugiem vai ģimenes locekļiem vēl laimīgāku ar kādu brīnišķīgu apsveikumu. Ko darīt, ja aptrūkstas ideju?

Atbilde nav tālu jāmeklē – dāvanu kartes. It īpaši, jo dāvanu kartes mūsdienās ir iespējams iegādāties ne tikai, ierodoties klātienē, bet arī internetā. Padarot ideju atrašanu vēl atvieglotāku, ir pieejama konkrēta interneta adrese, kur tās apkopotas. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti trīs diezgan dažādi eksemplāri – dekupāžas kursi, Escape Room, kā arī tetovēšana. Turpiniet lasīt zemāk un varbūt drīz arī Jūsu draugu roku rotās elegants tetovējums!

AIZRAUJOŠI UZDEVUMI JUMS UN JŪSU DRAUGIEM!

                Ja Jūsu draugi ir gatavi intelektuālam izaicinājumam, tad Escape Room ir piemērota izklaide tieši viņiem! Escape Room ir īpaša telpa, kas sevī slēpj noslēpumus, kas jāatklāj, lai konkrētā laika posmā no tās izkļūtu. Visas Escape Room slepenās istabas ir īpaši izstrādātas, lai Jūs maksimāli iejustos citā realitātē, piemēram, nelegālā kazino, pamestā dzīvoklī, senā kapteiņa kajītē vai pat labierīcību telpā, kādu redzējāt filmā “Zāģis”.

IESPĒJAMS JAU SEN JŪSU DRAUDZENE VAI KOLĒĢIS SAPŅO PAR VIENREIZĪGU ZĪMĒJUMU?

                Ko tas nozīmē – radīt mākslu uz ādas? Tetovēšana ir precīzs darbs, kā rezultāts ir tetovējums jeb Jūsu iztēles un meistara spēju apkopojums. Jēdzieni “tetovēšana” un “tetovējums” vairumam cilvēku asociējas ar nekvalitatīviem tintes zīmējumiem uz vectēva rokas, kas palicis tur kopš kara gaitām. Un tomēr tetovēšana ir sasniegusi jaunu līmeni, jo ir pieejami mākslinieki, kuru radīts tetovējums izskatīsies teju 1:1 kā glezna. Vienīgā atšķirība – tetovējums tiek veidots uz cilveka ādas, un tetovēšana notiek, ļoti spicai adatai ievadot tinti ādas slānī. Iespējams, tetovēšana var būt liels izaicinājums vien adatas dēļ. Salīdzinājumam var minēt kādreiz tik ļoti populārās “košļenes”, kur katrā iepakojumā bija mākslīgais tetovējums. Tad tetovējums bija jānolaiza un jāuzlipina uz ādas, un tas arī viss! Žēl, ka īsta tetovēšana nav tik pašsaprotama, vai ne? Interesanti, ka tetovēšana nereti pat tiek pielīdzināta adatu masāžai, ko rodas vēlme atkārtot. Un kāpēc ne, ja katrs tetovējums ir izdevies skaists un priecē Jūsu acis katru dienu? Rezumējot iepriekš rakstīto, tetovējums var izrādīties par lielisku veidu, kā atzīmēt, piemēram, 30 gadu jubileju. Ja arī Jums ir kāds draugs, kam interesē tetovēšana, tad šī ir lieliska iespēja uzdāvāt viņam šo pieredzi!.

KURSI, PĒC KURIEM JŪSU MĀJOKĻA PRIEKŠMETI IEGŪS RADOŠUMA PAPLIDINĀJUMU!

                Tetovēšana nebūs īsti piemērota? Izvēles iespējas ir iespaidīgas. Viena no tām – dekupāžas kursi. Kas tas ir? Dekupāžas kursi ir apmācības, kuru laikā izpalīdzīga un atraktīva mākslas pasniedzēja dalībniekiem iemācīs pielietot krāsas un vairākus materiālus, lai gaumīgi un interesanti izrotātu priekšmetus, kas darināti no stikla, koka vai keramikas. Dekupāžas kursi ilgst trīs stundas un notiek Rīgā.

IENĀCIET ŠAJĀ “IDEJU GLABĀTUVĒ” JAU ŠODIEN!

                Dāvanu kartes ir uzņēmuma DāvanuServiss.lv specialitāte. Gan tetovējums, gan Escape Room pārbaudījumi, gan dekupāžas kursi ir ērti nosūtāmas dāvanas Jūsu tuvajiem gaviļniekiem! Dodieties uz www.davanuserviss.lv un izvēlieties kādu no vairāk nekā tūkstots dāvanu idejām!