Dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu jubilejas un citi svētki ir daļa no mūsu dzīves. Unvisos svētkos svarīgas ir dāvanas. Tomēr bieži vien dāvanu iegāde ir grūts process, īpaši, ja ir vēlme uzdāvināt kaut ko, kas sagādās patīkamas emocijas, nevis stāvēs plauktā.

Diemžēl šobrīd, kad visa kā ir daudz, ar kaut ko pārsteigt kļūst arvien grūtāk. Tāpēc jāmeklē interesantas dāvanas, kas netiks aizmirstas vēl ilgi pēc to pasniegšanas. Viena no iespējām ir piedzīvojumu dāvana, kas ļaus gūt neaizmirstamas emocijas.

Daudz un dažādas dāvanu idejas vari smelties internetā – tur pieejamas dažādas interesantas dāvanas. Piemēram, ja dāvana vajadzīga sievietei, vari uzdāvināt manikīra apmeklējumu, romantisku izjādi ar zirgiem vai izsmalcinātas vakariņas. Atkarībā no gaumes un iespējām, noderēt var arī citas dāvanu idejas, piemēram, laba dāvana var būt lidojums ar lidmašīnu vai lēciens ar izpletni. Lai arī kāda būtu izvēle, šāda tipa dāvana sniegs nebijušas sajūtas un ļaus izbaudīt pozitīvas emocijas. Vairāk uzzini te!

Kartings – azartiskiem mirkļiem

Savukārt, ja nepieciešamas dāvanas vīrietim, par labu risinājumu var kļūt tādas interesantas dāvanas kā kartings vai šaušana. Kartings ir diezgan populāra izklaide, kas sniedz nebijušas emocijas. Turklāt, kartings ļauj oficiāli pārsniegt ātrumu, tādēļ ir daudzu vīriešu sapņu dāvana! Kartings var kļūt par labu dāvanu arī, piemēram, pārim. Tāpat kartings ir daudzu darba kolektīvu un draugu kompāniju iecienīta izklaide. Kartings šobrīd pieejams dažādās trasēs, tādēļ katrs var izvēlēties, kurš kartings būs piemērotākais.

Vēl viens azartisks piedzīvojums – šaušana, kas arī var būt kā pārsteidzoša dāvana. Mūsdienās dažādās izklaides vietās pieejama gan šaušana ar loku, gan šaušana ar kara ieročiem, tāpat daudzu iecienīta ir šaušana ar arbaletu. Tuklāt šaušana var būt arī kādas militāras spēles sastāvdaļa. Arī šaušana ir lieliska izklaide gan vienatnē, gan lielākā draugu kompānijā.

Neapšaubāmi, kartings un šaušana nav vienīgās iespējas, kad nepieciešamas dāvanas vīrietim. Labs variants, ja aktuālas dāvanas vīrietim, ir arī lidojums ar deltaplānu vai lidmašīnu, brauciens bobsleja kamanās vai, piemēram, Tarzāna trakās atrakcijas.

Dāvanu idejas bērniem

Kā interesantas dāvanas bērniem kalpos bērnu ballītes , atrakciju parka apmeklējums vai atraktīva fotosesija! Būtiskākais, lai bērniem paredzētās dāvanu idejas ir jautras un nodrošina pozitīvas emocijas.

Nav būtiski, aktuālas dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam, nekļūdīsies, ja izvēlēsies kādu gaviļniekam saistošu aktivitāti. Smelies labākās dāvanu idejas un piepildi citu cilvēku sapņus, pārsteidzot ar labu dāvanu!