Brauciens ar jahtu diviem davanuserviss.lvDavanuServiss.lv ir interneta veikals, kurš pircējiem piedāvā oriģinālas dāvanas un seko tam, lai radītu nepārspējamu piedzīvojumu visos dzīves gadījumos. Interneta veikalā atrodami dažnedažādi oriģināli dāvanu karšu piedāvājumi, sākot no dzimšanas dienu, vārda dienu, romantiskām dāvanām līdz perfektam braucienam ar jahtu vai jautram izbraucienam ar kvadraciklu u.c!

Ja lūko oriģinālas dāvanas ģimenes locekļiem, draugiem vai simpātijai, DāvanuServiss.lv būs pareizā izvēle. Daudzveidīgais dāvanu karšu klāsts tiek visu laiku atjaunots un dāvanu kartes pieejamas aktivitātēm Latvijā un arī ārpus tās. Zemāk vari iepazīties ar dažiem no pieprasītākajiem DāvanuServiss.lv pārsteigumiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – DāvanuServiss.lv piedāvājumā var atrast īpašas dzimšanas dienas dāvanas ikviena vecuma cilvēkam, jebkurai gaumei. Izsmalcinātas vakariņas dažādos restorānos un krodziņos, lieliskas masāžas, SPA un skaistumkopšana, aktīvā atpūta un mācību kursi – tas viss un vēl vairāk dāvanu Tavai izvēlei! Bet, ja meklē oriģinālas dāvanas vārda dienā – atceries, ka vārds veido daļu no mūsu personības, ir tik patīkami, ka citi cilvēki to atceras un apsveic ar vārda gaviļniekam atbilstošu dāvanu. DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem pozitīvu dāvanu piedāvājumu, starp kuriem ikviens atradīs to īpašo dāvanu!

Dāvanas ikvienam vīrietim – viss DāvanuServiss.lv zem kategorijas “Dāvanas vīrietim”! Gan aktīviem vīriešiem, kam patīk piedzīvojumi (piedzīvojumu parka “Mežakaķis” apmeklējums, lēciens ar gumiju, veikbords, brauciens ar jahtu vai krosa motociklu u.c.), gan jaunu lietu piekritējiem (kaita stūrēšanas pamati, klubu pokeru spēles apmācība, alpīnisma nodarbības u.c.), gan gardēžiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši Yolo bārā, gardas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Katrs vīrietis ir unikāls savās vēlmēs, tāpēc ienāc DāvanuServiss.lv un atrodi atbilstošāko dāvanu.

Viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, tajā skaitā šokolādes masāža. Šokolādes masāža dod iespēju izjust fizisku un emocionālu labsajūtu un aizbēgt no ikdienas spriedzes. Šokolādes masāža atbrīvo  ķermeni no saspringuma, uzlabo asins cirkulāciju un apgādā ķermeni ar svarīgām vielām. Ne mazāk svarīgi – masāžas procesā tiek izdalīts laimes hormons, kura iespaidā var sajust sajūtas, pielīdzināmas eiforijai. Dāvanu karte šokolādes masāžai ir domāta ikvienam, kas vēlas sevi iepriecināt ar gardās šokolādes masāžu un uz mirkli aizmirst par ikdienas steigu.

DāvanuServiss.lv aizvien domā par klientu vēlmēm, tādēļ tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairāk nekā 40 dažādiem piedāvājumiem var atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Savukārt, ja dāvana vajadzīga steidzami, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies atbilstošāko dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē un pasniedz tās saņēmējam!