telšu noma akuratspasakums.lvEsi  ieplānojis rīkot saviesīgu pasēdēšanu un gribi ietaupīt pasākuma organizēšanas izmaksas? Tādā reizē tev jābūt nodrošinātam ar atbilstošu telti. atminamies, ka kādu laiku atpakaļ telšu izvēle bija ļoti ierobežota, teltis bija smagas un neērtas.

Tagad situācija ir mainījusies, jo, piem., vadošais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā SIA ”Akuratspasakums.lv” piedāvā dažāda izmēra un materiāla teltis un nojumes. SIA „Akuratspasakums.lv” ir telšu īres līderis Latvijas teritorijā  , tomēr veic piegādes arī uz Igauniju un Latviju.  Kompānija dod iespēju iegādāties dažādu izmēru un dizaina teltis – gan lielākas un mazākas,gan  vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs var atrast savām izmantošanai atbilstošako variantu. Lai atvieglotu tavas raizes par telts nodrošinājumu, Akuratspasakums.lv nodrošina teltis plašā izvēlē.

 Ja paredzams, ka telts būs nepieciešama vien pāris reižu lietošanai vasaras sezonā, tad labākais risinājums ir telts noma. Nav svarīgi kādam notikumam telts ir paredzēta, galvenais ir laicīgi padomāt par telts rezervāciju. Savlaicīga telts rezervēšana ir garantija tam, ka tieši sava noskatītā telts būs noliktavā.

Jautāsi, kādēļ izmantot  kompānijas SIA ”Akuratspasakums.lv” telts nomas servisu?

TELTIS UN NOJUMES – NO KĀ ATKARĪGAS IZMAKSAS?

Telts īres izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu Latvijā ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akuratspasakums.lv”, kas savus pakalpojumus piedāvā visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties piemērotāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.

KĀDU VEIDU TELTIS PIEEJAMAS?

“Akuratspasakums.lv” ir tava izdevība iznomāt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Klāstā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem telts vai nojumes ir iespēja pulcēties daudz apmeklētāju. „Akuratspasakums.lv” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad izvēlies telti –ZVAIGZNE. Tā nenoliedzami uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl nenoliedzami ilgi runās.

{Izmēru ziņā iespaidīgākā ir telts 20×75 jeb 1500m² lielumā, bet vajadzības gadījumā šo telti var pagarināt vēl par pieciem vai vairāk metriem. Šādas telts izvēli veiksmīgi

NOMĀ PIEEJAMAS NE TIKAI TELTIS –  GALDI, KRĒSLI, STĀVGALDI, SILDLAMPAS, PAKLĀJI U.C. PRECES NOMĀ

“Akuratspasakums.lv” teltis ir piemērotas svētku rīkošanai visos gadalaikos. Nevar nepamanīt, ka kafejnīcās, restorānos un citviet vasaras sezonā āra nojumes uzstāda liels skaits kompāniju, tā piesaistot aizvien vairāk uzņēmuma klientu, jo cilvēki siltā laikā grib bieži pabūt  izbaudīt brīvos mirkļus vasarā. Tajā pašā laikā neviens negrib samirkt, tāpēc tieši kvalitatīva nojume būs tā, kas pasargās no  negaidītiem laikapstākļiem.

Ja vēlies savus svētkus padarīt īpašus, tad [nevar aizmirst par telts vai nojumes aprīkojumu un dekorācijām grieztiem un sienām, bet ja tas ir privāts pasākums, tad tu vari sarīkot tematisko ballīti. Minētajos pasākumos lieliski noderēs banketu krēsli. „Akuratspasakums.lv” nodrošina klasiskā varianta banketu krēslus – melnā krāsā ar gaiši pelēku metāla rāmi. Šāds krēslu modelis iederēs pilnīgi visās svinībās, neatkarīgi no tā kāda noskaņa paredzēta iecerētajam pasākumam. Dizainiski pievilcīgi ir arī bāra krēsli tumši pelēkā krāsā.

Ja tev ir būtiska kvalitāte, tad ”Akuratspasakums.lv” teltis šajā ziņā bez šaubām attaisnos visas cerības. „Akuratspasakums.lv” teltis izmanto ne tikai dažādiem brīvdabas pasākumiem, festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām, ar „Akuratspasakums.lv” sadarbojas arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas teltis izmanto noliktavu vajadzībām, bet nelabvēlīgos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības un būvniecības process. NOVĒLAM TEV SKAISTUS UN ATMIŅĀM BAGĀTUS SVĒTKUS!