dziļurbumu rekonstrukcijaPrivātmājas dzeramā ūdens jautājumu var ātri atrisināt ar ūdens piegādes sistēmas kompleksu. Viens no šāda servisa uzstādītājiem ir uzņēmums SIA “Ground Water”, kuri piedāvā aktuālās konsultācijas piemērotāko variantu realizēšanai . Pašlaik Latvijā ūdeni iegūst no trim atšķirīgiem zemes slāņiem. Visos ūdens ieguves veidos ir ieguvumi un nepilnības, bet vienmēr gala rezultāts ir ikdienas lietošanai domāts, aizsargāts no dažādiem piemaisījumiem ūdens.

Dziļurbums dolomīta kārtā ir biežāk sastopamais ūdens ieguves veids, tai skaitā ideāls risinājums mājas, lauku vasarnīcas u.c. dzeramā ūdens problēmu atrisināšanā.

Udensjums.lv ūdens apgādes sistēmas uzstādīšana un dziļurbumu tīrīšana

Artēziskie – dziļurbumi ūdens piegādes sistēmas ierīkošanai, kas veikti zemes pamatiežos. Ūdens ir aizsargāts no bakterioloģiskiem piemaisījumiem, kas to padara jo īpaši tīrāku un kvalitatīvāku. Dziļurbumi tiek uzstādīti ūdensnesoša horizonta dziļumā, kur tiek ievietotas bezsienu plastikāta, nerūsējošā tērauda vai tērauda caurules un filtra daļas. Atsevišķās lokācijas vietās dziļurbumā iegūtajā ūdenī ir liela dzelzs Fe un kaļķa koncentrācija, ko lieliski var atrisināt ar korektu ūdens filtru uzstādīšanu.

SIA “Ground Water” speciālisti artēzisko urbumu uzmontēs dažu dienu laikā, un uzstādīšanas ilgums atkarīgs no grunts sastāva, dziļurbuma dziļuma un izmantotajām konstrukcijām (vidēji 10 dienu laikā). Dziļurbumi ir rekomendētākais risinājums ūdens apgādei, jo dziļurbumam ir lielāks kalpošanas laikaposms, vienmērīga un gandrīz neizsīkstoša ūdens pienākšana. Lai arī izdevumi ir lielāki par citām alternatīvām  ūdens apgādes sistēmām, ilgtermiņā nepārprotami atmaksāsies ieguldīt lielākas finanses. Uzzini vairāk par dziļurbumiem, kā arī par to tīrīšanu un rekonstrukciju-http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/dzilurbuma-remonts-dzilurbuma-rekonstrukcija