Nav noslēpums, finanses ir tā sfēra, kura cilvēka dzīvē var izraisīt visvairāk stresa. Īpaši tas jūtams, kad finansiālā stabilitāte tiek ietekmēta vai kaut kas finanšu pārvaldībā neiet, kā cerēts. Turklāt arī tad, kad viss liekas kārtībā, skaidrs ir tas, ka viss var mainīties pēkšņi – nelaimes gadījums vai cita slikta situācija visu rūpīgi veidoto sistēmu var sabojāt vienā brīdī. Ir dažādi varianti, kā mazināt šādu notikumu ietekmi – viens no tiem ir apdrošināšanas polises noformēšana.
Ielūkojoties apdrošināšanas kompāniju sortimentā, jāsecina, ka izvēle ir diezgan ievērojama – daudzveidīgs ir arī to sniegtais apdrošināšanas polišu piedāvājums. Kam pievērst uzmanību, izvēloties apdrošināšanu? Kāda ir prasībām un dzīvesveidam atbilstošākā? Tie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem jāmeklē atbildes, sākot interesēties par šo pakalpojumu dotajām iespējām. Šoreiz apskatīsim divas iespējas un uzzināsim, ko ietver dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana internetā, un kādās situācijās tās var palīdzēt.

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kādēļ to izvēlēties?

Ja esi savas ģimenes apgādnieks, tad ir svarīgi ne tikai gādāt par to šobrīd, bet padomāt arī par to, kas notiks, ja Tu par saviem mīļajiem turpmāk parūpēties nevarēsi – te noderīga var būt dzīvības apdrošināšana.
Dzīvības apdrošināšana ir veids, kā parūpēties par ģimenes finansiālo stabilitāti. Dzīvības apdrošināšana darbojas tā, ka – veicot regulāras iemaksas, var gādāt par savu finansiālo aizsardzību.
Latvijā šis apdrošināšanas veids pieejams diezgan nesen, un to piedāvā gan komercbankas, gan apdrošināšanas sabiedrības.

Kādus riskus iekļaut ceļojumu apdrošināšanā?

Lai cik labi plānots būtu ceļojums, tajā var atgadīties daudz kas neparedzēts – aizkavējies lidmašīnas reiss, sabojāta bagāža, pēkšņas veselības problēmas ir vien daži no riskiem. Lai nezaudētu prieku par ceļojumu, noderīga var būt ceļojumu apdrošināšana internetā.
Izvēloties piemērotāko polisi, vērts uzmanību pievērst vairākiem kritērijiem, izvērtējot – piemēram, ceļojuma galamērķi un ilgumu, apdrošināto personu skaitu, iespējamos riska faktorus un aktuālos riska segumus. Protams, nozīme ir arī plānotajiem pārvietošanās veidiem – tas notiks ar automašīnu, autobusu vai lidmašīnu. Lai būtu drošs, ka izvēlēta piemērotākā ceļojumu apdrošināšana internetā, būtiski iepazīties ar vairākiem piedāvājumiem un nepieciešamības gadījumā arī pieteikties uz konsultāciju pie kompetentiem apdrošināšanas ekspertiem.
Liela nozīme ir ne tikai apdrošināšanas polises nosacījumiem, bet arī apdrošināšanas kompānijai, kur tā iegādāta. Noskaidro, ka tā ir pietiekami zināma, pozitīvi vērtēta un uzticama – tādā veidā varēsi būt pārliecināts, ka iegūsi profesionālu apkalpošanu, ātru atlīdzības pieteikuma izskatīšanu un ērtu pakalpojuma iegādi. Dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana , kā arī citi varianti sirdsmieram – izvēlies atbilstošāko un iegādājies to internetā!