demences pacientu aprūpeAprūpes centrs “Dzintara melodija” ir vieta vecākiem ļaudīm, kur ikviena radinieki var ērti dzīvot, kā arī dabūt vajadzīgo aprūpi. “Dzintara melodijā” ir pieejama gan prakstiskā aprūpe un medicīniskā personāla palīdzība, ja šāda veida atbalsts ir vajadzīgs. Tā kā centrā tiek sniegts pilnīgi viss nepieciešamais tehniskais atbalsts, pareizi aprīkotas istabas un citas telpas un mediķu aprūpe, pavadīt laiku “Dzintara melodijā” ir tiešām patīkami.

Gadījumā. ja seniori dzīvos centrā, jūs varēsiet šos cilvēkus viegli apciemot, jo tas atrodas 10 minūšu attālumā no Rīgascentra rajona. “Dzintara melodija” ir atbilstošs sekojošiem gadījumiem:

  •   Nepieciešama atbilstoša vieta, kurā jūsu radiniekam uzturēties īslaicīgi;
  •   Tuvinieks slimo ar demenci;
  •   Senioram vajadzīga parastā, kā arī medicīniskā palīdzība.

Aprūpes centrs ir rezidence, kā iedzīvotājiem tiek nodrošināts ikdienas atbalsts un medicīniskā aprūpe. Vienalga kas senioram ir vajadzīgs, viņam tiks nodrošināta pilnīgi visa atbilstošā aprūpe un medicīniskā aprūpe . Ja senioram ikdienā vajadzīga dažādu veidu uzraudzība, proti, vajadzīgas potes, kā arī ir sarežģījumi pārvietoties, aprūpes centrs ir atbilstošs risinājums. Katram iemītniekam ir nodrošināta individuāla palīdzība. Par senioru komfortu rūpēsies prasmīgi centra darbinieki.

Arī personām, kurām nepieciešama demences pacientu aprūpe, centrā tiks nodrošināta nepieciešamā uzraudzība. Lietojot dažāda veida aktivitātes, kā arī cita veida atbalstu, tiek darīts viss, lai pēc iespējas palēninātu slimības pastiprināšanos. Centra personāls ir zinošs, kā arī speciāli sagatavots demences pacientu aprūpei.

Aprūpes centrs būs piemērots piedāvājums pat brīžos, kad ir nepieciešams sniegt palīdzību senioram tikai uz 1 vai vairākām diennaktīm. Nereti šāda iespēja vajadzīga cilvēkiem, kas sniedz atbalstu mājās, bet, kam nepieciešams kaut kur doties. Jums nebūs jāpielāgo viss laiks sava tuvinieka vajadzībām un jums nevajadzēs uztraukties, ka jūsu tuvinieks ir apmierināts un aprūpēts.