seniorbalticJa ir vajadzīga dzīves vieta, kur vecāka gada gājuma cilvēki saņemtu piemērotu palīdzību ikdienā, aprūpes centrs “Dzintara melodija” jums palīdzēs. “Dzintara melodija” ir dzīves vieta, kurā seniori var komfortabli vadīt savu laiku un saņemt visu viņiem atbilstošo palīdzību. “Dzintara melodijas” telpas ir aprīkotas tā, lai laika pavadīšana aprūpes centrā būtu ērta arī senioriemar problēmām pārvietoties. Papildus parastajai aprūpei, ir nodrošināts arī mediķu atbalsts.

Sociālā aprūpe – seniorbaltic.lv atrodas Rīgā, desmit minūšu attālumā no Rīgas centra. vienkāršā sasniedzamība sniedz izdevību jumsvecāka gada gājuma cilvēkus viegli satikt. Tāpat arī kopēja došanās uz pasākumiem nesagādās problēmas. Tur aprūpe tiek piedāvāta, ja:

•   Senioram katru dienu vajadzīga īpaša uzraudzība, kā arī medicīniskā atbalsts;

•   Persona slimo ar demenci;

•   Vajadzīga vieta, kur tuviniekam uzturēties īslaicīgi.

1 no pakalpojumiem, ko sniedz centrs, ir ikdienas atbalsts ar ārstniecisko atbalstu. Vienalga kādas ir jūsu radinieka vajadzības, senioram tiks sniegta visa nepieciešamā uzraudzība, kā arī ārstnieciskā palīdzība . Tas būs atbilstošs variants, ja senioram ir grūtības pārvietoties, regulāri jāsaņem potes vai vajadzīga cita veida palīdzība. Katram iemītniekam ir nodrošināta individuāla uzraudzība. Par centra iedzīvotāju ērtībām rūpēsies prasmīgi centra darbinieki.

Arī cilvēkiem, kas cieš no demences, “Dzintara melodijā” tiks piedāvāta vajadzīgā palīdzība. “Dzintara Melodijā” tiks piedāvātas visādas aktivitātes, kuru mērķis ir pēc iespējas palēnināt  slimības attīstīšanos. “Dzintara melodijas” personāls ir zinošs un īpaši sagatavots darbam ar demences pacientiem.

Arī reizēs, kad palikšana iestādē ar atbilstošu palīdzību senioram vajadzīga vien dažas dienas, centrs jums nodrošinās risinājumu. Bieži izdevība izmitināt senioru vajadzīga cilvēkiem, kas piedāvā atbalstu dzīvesvietā un, kam vajadzīgs kaut kur doties. Jums nebūs vajadzības pakārtot it visu laiku sava radinieka vajadzībām un jums nevajadzēs raizēties, ka jūsu radinieks jūtas patīkami.