klājeniskās rozes bakker-holland.lvIeceļojiet pavasara sezonā! Bagātīgajā dārzkopības sarakstā jūsu vēlmēm liels puķu, krūmu, garšaugu, augļu sēklu un stādu klāsts kopā. Pasūtiet jau tagad un izbaudiet dārza burvību jau gaidāmajā sezonā.
Bakker preču katalogā varēsiet sameklēt puķu sīpoli iekštelpām un dārzam. Sīpolpuķes var vienkārši iestādīt dobēs vai puķu kastēs uz balkona, terases vai turpat dārzā, turklāt to pilnplaukumā sajūtīsiet burvīgu ziedu buķetes aromātu un vislabāko sajūtu. Nīlas lilijas, frēzijas, nokarenās begonijas, austrumu lilijas, anemones un citas sīpolpuķu šķirnes var atrast Bakker katalogā.

Bakker katalogā bagātīgā sortimentā rožu stādi – krūmu, dzīvžogu, lielziedu rozes, klājeniskās rozes un citas -, tās būs piemērota gan mazā pagalmā, gan lielākā piemājas dārzā. Mūra sienas apzaļumošanai var izlīdzēties ar vīteņrožu stādiem. Savukārt lielziedu rozes samērā labi varēs izcelt puķu dobēs. Bakker rozēm tiek piešķirta piecu gadu garantija, kas apliecina stādu kvalitāti un ilgtspējīgu ziedēšanu.

Dārzkopības katalogā atrodams arī plašais augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklu piedāvājums no Bakker. Lai jūsu piemājas dārzā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, pasūtiet vitamīniem bagātīgās meža zemenes – to sēklas, zemenes varat audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Sēklu atvērumā varat sameklēt arīdzan eksotisko augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Dārzeņu, augļu, puķu sēklas – vairāk nekā divsimt dažādu veidu – dārza darbos noderēs!

Lai pagalmā un dārzā radītu zaļas nokrāsas, ieskatieties koku un krūmu sadaļā. piedāvājumā esošie stādi ne vien aizsargās pagalmu no svešiem skatiem, bet arīdzan dos pagalmam lielisku struktūru un noderēs ēnas izveidošanai. Augļu koki, dzīvžogi, hortenzijas dažādos toņos, ogulāji, kāpelējošie krūmi un vēl citi augļu koku un krūmu stādi dārzkopjiem par prieku!

Aplūkojiet Bakker-Holland.lv un realizējiet savu ieceri par burvīgu pagalmu. Varam apgalvot, ka no vairāk nekā 1000 stādiem un sēklām jūs atradīsiet savām vēlmēm un dārza augsnes prasībām piemērotāko. Ar Bakker starpniecību jums ir iespēja iegādāties interesantas dārza figūriņas, mēslošanas līdzekļus, dārza darbarīkus, kā arī tehniku u.c. Apskatiet Bakker-Holland.lv piedāvājumu un pasūtiet jau tagad!