aizdevumiDzīve mēdz būt pārsteigumu pilna – arī neplānoti tēriņi ir daļa no tiem. Tieši tādēļ izveidots moderns risinājums – aizdevumi, kurus saņemt var tikai dažās minūtēs.

Šobrīd strādā dažādi aizdevēji, kuru sortimentā vienkārši noformējami aizdevumi. Tieši tādēļ būtiski izvērtēt vairākus variantus, lai izvēlētos, kuri aizdevumi ir vispiemērotākie. Viena no iespējām, ja vēlies aizņemties izdevīgi un droši, ir ViaSMS. Tas ir aizdevējs, kura piedāvājumā naudas aizdevums visdažādākajām vajadzībām.

NAUDAS AIZDEVUMI BEZ SAREŽĢĪTĀM FORMALITĀTĒM

Ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela, palīgs ir ViaSMS naudas aizdevums līdz algai. Aizņemoties pirmo reizi, Tev ir iespēja saņemt līdz EUR 350. Otro reizi – līdz EUR 500, bet turpmāk – līdz EUR 700. Aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz trīsdesmit dienām, taču, ja norādītajā  termiņā Tev nebūs iespējams atmaksāt aizņēmuma summu, varēsi veikt tā pagarināšanu uz 7, 14 vai 30 dienām.

Otrs aizdevuma veids ir naudas aizdevums līdz 1500 eiro apjomā. Termiņš, kurā naudas aizdevums jāatmaksā – no 3 līdz 12 mēnešiem. Domājot par kredītņēmēju ērtībām, aizdevumi pie ViaSMS pieejami ērti un vienkārši, bez sarežģītu formalitāšu kārtošanas.

Īpaši izdevīgi kredīta noformēšanas nosacījumi gaida aizdevēja jaunos klientus – kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tas nozīmē, ka aizdevumam netiek piemērota procentu likme. Atdod tikai aizdevuma pamatsummu. Kredīts bez maksas – labs risinājums īslaicīgu naudas grūtību gadījumā.

NAUDA KONTĀ 15 MINŪTĒS

ViaSMS aizdevumi piesakāmi ar interneta palīdzību, ikvienā izdevīgā brīdī. Jāatceras tikai, ka pieteikums tiks izskatīts un naudas aizdevums izsniegts aizdevēja darba laika ietvaros, kas ir darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00, bet brīvdienās no 9.00 līdz 22.00. Šī kredītdevēja naudas aizdevums pieejams tiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu. Lai aizdevumi tiktu piešķirti, būtisks ir arī ienākumu līmenis un kredītvēsture – tai jābūt labai.

ViaSMS aizdevumi – Taviem dzīves plāniem. Aizdevumi ir labs risinājums arī tad, ja nauda nepieciešama steidzami – uz norādīto bankas kontu naudas aizdevums tiks pārskaitīts 15 minūšu laikā.

Lai arī aizdevumi ir parocīga aizņemšanās iespēja, esi atbildīgs un aizņemies pārdomāti.