ātrais kredīts internetā - vivus.lvPēc iespējas ātrāk vajadzīgi finansiālie līdzekļi, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Ātrie kredīti būs labs risinājums, jo tas ir ne vien ērti, bet arī ātri un, pats galvenais, droši. Viena no kreditēšanas iestādēm, kas piedāvā šādu iespēju, aizņemties ātro kredītu internetā, ir Vivus.lv. Tā ir kreditēšanas iestāde, kas  piedāvā naudas aizdevumu, lai negaidītās situācijās Tev nebūtu jāuztraucas par naudas līdzekļiem. Vivus.lv piedāvā iespēju aizņemties naudas kredītu sākot jau no 50 eiro un atmaksāt jau pēc mēneša, turklāt, naudas līdzekļus bankas kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Tu vienā mirklī vari apskatīt visus pieejamos piedāvājumus un izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu un kredīta izsniedzēju. Ja naudas līdzekļus vēlies aizņemties tieši no Vivus.lv, tad Tev atliek vien ieskatīties mājas lapā, izvēlēties vajadzīgo summu un atmaksas termiņu un izveidot savu lietotāja profilu – tas ir vienkāršāk nekā varētu šķist. Aizņemties naudu internetā ir tiešām vienkārši, jo Tev nav jāieplāno laiks, lai dotos uz banku, un nav jāgaida rindā.. Tu varēsi aizņemties naudu ne vien maziem pirkumiem, bet arī lielāku preču iegādei vai remonta uzsākšanai.

 Aizdevumi ir viegli saņemami, Tev nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas.

Ja aizņemies pirmo reizi, Vivus.lv piedāvā – 90 dienas nemaksā neko! Šāda iespēja pieejama jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi, taču, izvēloties atlikto maksājumu, jāievēro nosacījums, ka atmaksas termiņam jābūt noslēgtam vismaz uz trim mēnešiem. Savukārt, ja ātro kredītu vēlies noformēt uz piedāvājuma minimālo termiņu trīs mēnešiem, tad 91. dienā Tev būs jāatmaksā visa aizdevuma pamatsumma kā arī aprēķinātie procenti par kredīta izmantošanu. Savukārt, ja kredītu vēlies atmaksāt ātrāk, piemēram, pēc 45 dienām, jāatmaksā būs visa kredītā piešķirtā pamatsumma, savukārt procentu maksājums tiks aprēķināts par 45 dienām. Tas nozīmē, ka īsāks lietošanas periods nozīmē mazākus procentu maksājumus.

Gadījumā, ja Tev radušies jautājumi par ātro kredītu vai naudas aizdevumiem, Tu vari sazināties ar Vivus.lv klientu apkalpošanas centru, kurā zinoši speciālisti atbildēs uz taviem jautājumiem. Sazināties vari pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju un sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu on – line sistēmā. Gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ nevari atmaksāt naudas aizdevumu noteiktajā termiņā, Tev nav jāuztraucas, jo jebkurā brīdī Tu varēsi pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu.Savukārt, ja vēlies ko uzzināt pēc klientu apkalpošanas centra darba laika, ieskaties Vivus.lv mājas lapas sadaļā „Jautājumi un atbildes”, kur varēsi atrast informāciju par visiem, biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Ātrais kredīts internetā – vivus.lv!