bezmaksas viasms.lv aizdevumsĀtrais bezmaksas kredīts patreiz ir viens no populārākajiem kredīta veidiem, ko izsniedz vairāk nekā desmit dažādas kompānijas. Nereti ir grūti atrast piemērotāko un izdevīgāko kredītu no plašā piedāvājuma. Kompāniju piedāvājums atšķiras ar dažādiem rādītājiem, piemēram, mēneša procentu likmi, atmaksas termiņu un citiem. Šajā rakstā jūs varat iepazīties ar dažiem padomiem, kā atvieglot izvēles gaitu.

Izdevīgākā ātrā kredīta izvēli var vienkāršot, sekojot pāris padomiem. Tie ir:

  • Izvēlieties aizdevumus, kuru summa atbilst jūsu prasībām;
  • Atsijājiet aizdevumus ar pārāk īsu atmaksas termiņu;
  • Pārbaudiet, vai jūs apmierina kredīta saņemšanas laiks.

Pirms salīdzināt dažādu kompāniju piedāvājumus ieteicams pārbaudīt, vai jums tiešām vispiemērotākais ir ātrais bezmaksas kredīts. Proti, ātrais bezmaksas kredīts ir piemērots gadījumiem, kad nauda nepieciešama pēc iespējas īsākā laikā, citos gadījumos apsveriet iespēju aizņemties bankā.

Ātrais bezmaksas kredīts ir salīdzinoši neliels bezmaksas kredīts, tāpēc tas nav piemērots salīdzinoši lielu mērķu sasniegšanai. Šis bezmaksas kredīts ir piemērots sadzīves izdevumu apmaksai, situācijām, kad mazliet pietrūkst naudas, kāda pirkuma veikšanai, brīžiem, kad ir izdevība izmantot labu akcijas piedāvājumu, kā arī citām situācijām. Visbiežāk kredīta summa ir līdz dažiem simtiem latu, pie dažiem aizdevējiem kredīta apjomas var būt arī lielāks – līdz 1000 vai pat 1500 latiem.

Ja jūs apmierina lielākais pieejamais aizdevumaapmērs, izvērtējiet, vai spēsiet kredītu atmaksāt kredītdevēja norādītājā termiņā . Nereti ātrais bezmaksas kredīts ir jāatdod 30 dienu laikā, tomēr pāris aizdevēji piedāvā līdz vienam vai diviem gadiem garu atdošanas termiņu. Bieži ātros aizdevumus ir iespējams saņemt diezgan ātrā laikā – no dažām minūtēm līdz pāris stundām.