ātrais kredītsEsi nolēmis uzsākt patstāvīgu dzīvi? Vajadzīga nauda pirmajai īres maksai? Vivus ātrais kredīts izsniedz līdz pat EUR 1500 jau 20 gadīgiem Latvijas iedzīvotājiem. Kredīts būs pieejams bez ķīlas, galvotājiem un izziņām. Kredīta nokārtošanai būs nepieciešams internets, mobilais telefons, un 15 minūšu laikā nepieciešamā nauda tiks ieskaitīta tavā kontā!

Vivus ātrais kredīts ir lielākā interneta kredītu kompānija Ziemeļeiropā, kas izsniedz kredītus no EUR 50 līdz EUR 1500 un atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem. Jaunajiem klientiem Vivus piedāvā ikmēneša maksājumus sākt ar ceturto mēnesi. Trīs mēnešu handikaps – tas ir ļoti izdevīgi! Lai pieteiktos Vivus ātrajam kredītam ir jābūt 20 – 75 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotājam ar pozitīvu kredītvēsturi. Laba kredītvēsture ir obligāta, jo pretējā gadījumā aizdevums tiks atteikts. Kredītam var pieteikties arī nepilsoņi ar Latvijas personas kodu.

Reģistrācija notiek Vivus.lv. Mājas lapā esošajā kalkulatorā atzīmējot nepieciešamo naudas summu un atmaksas termiņu. Tas jāspiež – saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā jāieraksta personas kods, mobilais tālrunis, e-pasts un parole Vivus online lietotāja profilam. Vēlreiz jāpārskata kredīta pieteikums, nepieciešamības gadījumā to var izmainīt. Jāizlasa noteikumi. Lai reģistrētu kontu, kurā tiks pārskaitīts aizdevums, Vivus bankas kontā būs jāpārskaita EUR 0,01. Vivus konti ir Swedbankā, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā, GE Money bankā vai Norvik Bankā. Šo banku klientiem kredīts tiks ieskaitīts jau 15 minūšu laikā, citu banku klientiem būs jāgaida.

Ar Vivus online profila starpniecību aizņēmējs varēs kontrolēt saņemto kredītu. Profilā vienkopus būs ikmēneša maksājumi, atmaksas grafiks, līgums un pagarināšanas nosacījumi. Ikmēneša maksājuma rēķinu Vivus pa pastu vai digitāli e-pastā atsūtīs piecas dienas pirms termiņa. To varēs atmaksāt ar pārskaitījumu vai jebkurā bankā, Latvijas Pasta nodaļās vai Narvesen un Plus Punkts kioskos.

Vivus ātrais kredīts rūpējas par klientu drošību. Vivus.lv būs apskatāms līgums, normatīvi un citi svarīgi dokumenti. Mājas lapā varēs uzzināt, kad ir ieteicams ņemt kredītu, kad labāk to nedarīt. Uz individuāliem jautājumiem atbildēs Vivus klientu operatori, kuri strādā katru dienu no 7 rītā līdz 24 naktī. Šajā laikā tiek izsniegti arī kredīti. Finansiālie jautājumi tiks atrisināti mobili arī brīvdienās!