ātrie kredīti internetāNegaidītiem finanšu tēriņiem noderīgi naudas aizdevumi internetā. Vai tie būtu naudas līdzekļu tēriņi par saņemtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem, pasākuma organizēšanai, mājokļa pirkšanai, ātro kredītu klientiem piešķir ar atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz pat 24 mēnešiem, atkarībā no kredīta naudas summas. Lai saņemtu kredītu, reģistrējies mājaslapā, norādot reģistrācijas formā pieprasīto informāciju un samaksājot reģistrācijas maksu 0.01 Eur vērtībā. Kad būsi piereģistrējies aizdevuma summas pieprasījumam, tavu pieteikumu novērtēs speciālisti. Pozitīva apstiprinājuma gadījumā paziņojuma vai īsziņas veidā saņemsi “Aizdevums ir piešķirts!” .

Kredīta pieteikuma pārbaudīšana un izsniegšana ir bez maksas. Tāpat nevajag veikt pirmo iemaksu, kas samērā bieži noder negaidītos naudas jautājumos. Ātro kredītu internetā var noformēt ikviens Latvijas pastāvīgais iedzīvotājsvecumā no 20 līdz 75 gadiem ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem. Pie pieteikuma izskatīšanas tiks vērsta vērība pie kredītvēstures – vai tā ir pozitīva un vai kredīta atmaksas termiņi ir korekti ievēroti. Ja cilvēks ir parādnieku reģistrā, ātrais kredīts var netikt piešķirts . Pieprasījumu ātrajam naudas aizdevumam var nokārtot visu diennakti, kredīta summas pārskaitīšana no plkst. 7.00 līdz 24.00.

Ātros kredītus iespējams pieteikt bez izziņas no darba vietas un personas galvojuma. Lai saņemtu aizdevumu, vienīgais dokuments, kas būtu jāiesniedz, ir konta izraksts, kas arī ir atkarība no izvēlētās naudas summas un termiņa. Aizdevuma summa ir no 50 Eur līdz pat 1500 Eur lielākiem tēriņiem. Ikvienam klientam tiek paredzēts kredītlimits, kas ir maksimālā summa, ko var saņemt kredītā. Tā tiek noteikta, ņemot vērā ienākumu un izdevumu attiecību, kā arī iepriekšējo parādsaistību vēsturi. Apstākļos, ja piešķirto kredītu tev nesanāk laicīgi atmaksāt, ir iespējams pagarināt kredīta atmaksu uz 30 dienām.