Aizdevumi vivus.lvNav noslēpums, internetā saņemamo aizdevumu piedāvājums šobrīd ir ļoti plašs, un meklējot izdevīgāko aizdevēju bieži vien ir vienkārši apjukt.

Vivus.lv ir viens no iecienītākajiem aizdevējiem Latvijā, turklāt šim aizdevējam ir licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā.

Vivus.lv ātrie kredīti tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem , kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Kredīta piešķiršanā būtiska nozīme ir arī kredītvēsturei – tai jābūt pozitīvai. Tāpat pie kredīta piešķiršanas tiek vērtēts arī ienākumu līmenis – tam jābūt atbilstošam piešķirtajai kredīta summai.

Vivus.lv ātrais kredīts būs noderīgs dažādās situācijās – gan tad, kad vajadzīgā naudas summa ir neliela, gan arī tad, kad vajadzīgs lielāks aizdevums. Aizņemoties pie Vivus.lv vari izvēlēties arī sev izdevīgāko atmaksas termiņu – maksimālais termiņš ir 24 mēneši!

Tāpat kā tas ir pie citiem aizdevējiem, arī kredīts pie Vivus.lv ir vienkārši noformējams. Nepieciešams tikai e-pasts, mobilais tālrunis un bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu.

Domājot par saviem klientiem, Vivus.lv nodrošina dažādus lieliskus piedāvājumus. Piemēram, pirmo kredītu sākt atmaksāt tikai pēc 90 dienām! Tāpat tiek rīkotas dažādas akcijas un īpaši piedāvājumi, kas aizņemšanos padara vēl izdevīgāku!

Būtiskas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nav iespējams samaksāt līgumā noteiktajā termiņā, ir iespēja to pagarināt uz sev vajadzīgo laiku. Tas ir labs risinājums situācijā, kad radusies neparedzēta situācija.

Ātrie kredīti internetā ir noderīgs risinājums īslaicīgu finansiālu grūtību gadījumos, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Tomēr, kā jau minēts, atsevišķos gadījumos tie būs noderīgi arī tad, kad vajadzīgi naudas līdzekļi lielākiem mērķiem, piemēram, ceļojumam vai remontam.

Būtiski, ka kredīti pie Vivus.lv saņemami ļoti ātri – apmēram 10 minūtēs. Tādēļ tas būs lielisks risinājums, ja kredīts vajadzīgs steidzami. Atliek vien reģistrēties aizdevēja mājas lapā, pieteikties kredītam un gaidīt to norādītajā bankas kontā jau pēc pavisam neilga brīža! Jāpiemin, ka kredītam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, tomēr kredīta noformēšana notiks kredītdevēja darba laika ietvaros.

Ikviens var nonākt situācijā, kad steidzami vajadzīgs lielāks vai mazāks aizdevums. Šādās situācijās noderīgs būs Vivus.lv kredīts. Tomēr svarīgi ņemt vērā, ka kredīta noformēšana ir atbildība, tādēļ, lai nerastos liekas problēmas nākotnē, būtiski iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtēt savas iespējas veikt kredīta atmaksu.