kasko

Dzīve mēdz sagādāt dažādus pārsteigumus un ne visi no tiem dāvā gaišas emocijas. Mēs katrs varam saskarties ar situāciju, kad saplīst auto, kaimiņi appludina dzīvokli vai ceļojuma laikā tiek sabojāta bagāža. Tādēļ par papildus drošību var parūpēties apdrošināšanas polise. Ņemot vērā, ka pastāv visdažādākie apdrošināšanas veidi, katrs var atrast savām prasībām piemērotāko risinājumu un izmantot visas polises priekšrocības. Populārākie apdrošināšanas veidi ir auto apdrošināšana, mājokļa apdrošināšana , kā arī ceļojuma apdrošināšana. Bez šaubām, pieejami arī citi apdrošināšanas veidi, par kuriem vairāk iespējams uzzināt apdrošināšanas kompāniju interneta vietnēs. Protams, jāievēro, ka dažādi apdrošināšanas veidi pie dažādiem apdrošinātājiem var atšķirties, tādēļ vienmēr vērts iepazīties ar visu saistošo informāciju un pieņemt labāko lēmumu.

Mājokļa & auto apdrošināšana

Ja vēlies iegādāties mūsdienīgu un izdevīgu apdrošināšanas polisi, noteikti vērts ieskatīties
labāko un plašāk atzīto apdrošinātāju piedāvājumā. Tur atrodami dažādi apdrošināšanas veidi, turklāt vienmēr arī pastāv iespēja sazināties ar apdrošināšanas speciālistiem un uzzināt visu saistošo informāciju.
Dzīvesvieta ir svarīga katram. Un, lai gan mājokļa apdrošināšana nav obligāta prasība, tomēr tā ir lielākas drošības garants. Labākie apdrošināšanas brokeri piedāvā izvēlēties kādu no vairākiem apdrošināšanas variantiem – piemēram, saukto risku un visu risku apdrošināšanu.
Biežāk sastopamie riski, pret kuriem var apdrošināties, ir – uguns, dabas stihijas, vandālisms, zādzība, laupīšana u.c. Tomēr arvien lielāku popularitāti gūst arī visu risku apdrošināšana, kas nozīmē – īpašums tiek apdrošināts pret visiem iespējamiem riskiem, kas noteikumos nav atzīmēti, kā izņēmums. Ja radušies kādi jautājumi par šo apdrošināšanas variantu, apmeklē apdrošināšanas sabiedrību interneta vietnes vai kontaktējies ar apdrošināšanas kompānijas darbiniekiem.
Un, protams, labāk zināmā ir auto apdrošināšana – octa un kasko . Šķiet, ikviens autovadītājs zina, ka octa ir obligāta un bez tās nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. Savukārt, kasko ir brīvprātīga auto apdrošināšana, kas garantē papildus aizsardzību. Jāpiemin, ka ir gadījumi, kad kasko auto apdrošināšana ir obligāta prasība, piemēram, kad izmantoti līzinga pakalpojumi.
Esi ieskatījies internetā pieejamā informācijā, taču joprojām ir jautājumi? Esi aicināts sazināties ar labākajiem apdrošināšanas ekspertiem!