images (2)Ja plāno iegādāties automašīnu, bet šobrīd nevari atļauties samaksāt par mašīnu visu summu – ir vērts ieskatīties līzinga kompāniju piedāvājumos. Ja nevēlies kārtot banku formalitātes – ieskaties auto līzinga piedāvājumos internetā. Ietaupi laiku un nokārto auto līzingu daudz ātrākā laikā nekā bankās.

Auto līzings no Mogo.lv –Auto līzings – tas ir aizdevums auto iegādei – tā ir izdevīga iespēja pa daļām norēķināties par auto veicot ikmēneša maksājumus, kā arī uzreiz Tu varēsi braukt ar izvēlēto automašīnu.

Svarīgi minēt, ka Mogo.lv auto līzings  ir pieejams teju visām automašīnām neatkarīgi no to vecuma un modeļa, ja iecerētā auto vērtība nav zemāka par 200 eiro.

Noformē auto līzingu – nepārmaksājot, ātri un izdevīgi

  • Mogo.lv saviem klientiem nodrošina ātru un ērtu auto līzinga pieteikumu izvērtēšanas procesu, bez papildu maksas par aizdevuma noformēšanu.  Tev nebūs jāmaksā komisiju maksājumi par līguma slēgšanu.
  • Ņem vērā, ka veicot līzinga atmaksu – pirmais maksājums ir jāveic tikai sākot ar 3. mēnesi. Tā ir lieliska iespēja uz laiku ietaupīt savu naudu citām lietām.
  • Mogo.lv klientiem tiek atvieglota auto pārreģistrācijas, apdrošināšanas un tehniskās apkopes izdevumi, jo nav vienlaicīgi jāveic vēl citi papildu maksājumi – ekonomiski un saprotami ikvienam klientam
  • Ņem vērā, ka 1. iemaksas minimālais apmērs ir 10% no Tevis izvēlētā auto tirgus vērtības. Ja vēlēsies– Tu varēsi veikt arī lielāku pirmo iemaksu, tā samazinot ikmēneša maksājumu apmēru turpmāk.

Mogo.lv ir īpaši ērta auto līzinga pieteikšana – izmanto šo iespēju jau tagad un aizņemies no Tev ērtākās Latvijas vietas

Īpaši klientu ērtībām, kompānija izskatīs Tavu pieteikumu ātri – atbildi saņemsi 30 minūšu laikā no pieteikuma brīža.

Pirms izmantot Mogo.lv auto līzingu – rūpīgi izvērtē savas atmaksas iespējas un rūpīgi iepazīsties ar Mogo.lv auto līzinga noteikumiem, kā arī līzinga līgumu. Neizmanto Mogo.lv auto līzinga pakalpojumus, ja neesi pārliecināts par savām atmaksas iespējām un auto vajadzību. Esi gudrs un atbildīgs –  pirms Mogo.lv auto līzinga pieteikuma izvērtē savus ienākumus un aprēķini konkrētu summu, ko būsi spējīgs katru mēnesi maksāt.