autoskolaAUTOSKOLA AUTOPRIEKS – UZTICAMS JŪSU SABIEDROTAIS CEĻĀ UZ AUTOVADĪTĀJA APLIECĪBAS SAŅEMŠANU

B kategorija, C vai CE kategorija, A kategorija – ir transporta līdzekļa vadīšanas tiesības, par kādām sapņojat? Autoskola Autoprieks un autokursi, par kuriem tiek saņemtas labas atsauksmes palīdzēs veiksmīgi sagatavoties jebkuras kategorijas tiesību nokārtošanai. Ielāgojiet, ka pirms sarežģītā pārbaudījuma Jūsu zināšanas palīdzēs pārbaudīt CSDD izmēģinājuma eksāmens, kuru autoskola garantē visiem audzēkņiem. Neatkarīgi no tā, kur dzīvojat, mūsu autokursi Rīgā vai citās Latvijas pilsētās sniegs visas vajadzīgās zināšanas un prasmes, lai CSDD izmēģinājuma eksāmens un arī īstais pārbaudījums nesagādātu Jums nekādus sarežģījumus. http://www.autoprieks.lv/

AUTOSKOLA AUTOPRIEKS PALĪDZĒS SAŅEMT VISAS VAJADZĪGĀS ZINĀŠANAS

Mūsu autoskola nepārtraukti paaugstina instruktoru un pasniedzēju zināšanas un kvalifikāciju un attīstās, tāpēc autoskola izveidojusies par vienu no labākajām autoskolām. B kategorija, A kategorija, C vai CE kategorija – visu kategoriju transportlīdzekļu vadītāju apmācību autoskola veic saskaņā ar mūsdienu prasībām un jaunākajām metodēm, viena no tām ir CSDD izmēģinājuma eksāmens. Autoskola Autoprieks sniedz visas vajadzīgās iemaņas un zināšanas, lai CSDD izmēģinājuma eksāmens nepārsteidz Jūs nesagatavotu.

AUTOKURSI GAN JAUNIEM, GAN VECIEM!

Autoskolas Autoprieks autokursi vienlaicīgi ļauj apgūt kā ceļu satiksmes teoriju, tā arī automašīnas vadīšanu. Autokursi ir efektīvākais veids, kā  iemācīties satiksmes noteikumus, iegūt auto vadīšanas prasmes un apgūt citas teorētiskās zināšanas. Autokursi pieejami ikvienam – gan vidējās paaudzes cilvēkiem, gan vecākiem cilvēkiem, gan jauniešiem. Autokursi ir labi ar to, ka braukšanas apmācību piedāvājam noturēt tieši ar tāda vai līdzīga modeļa automobili, kāds ir jūsu īpašumā vai kādu plānojat tuvākajā laikā iegādāties.

VISAS KATEGORIJAS – GAN A UN B KATEGORIJA, GAN C UN CE KATEGORIJA

Mūsu autokursi ļauj saņemt jebkuras kategorijas vadītāja tiesības, tā ir ne vien A vai B kategorija, bet arī C, D kategorija vai pat CE kategorija. B kategorija dod iespēju vadīt transportlīdzekļus, kuru piekabes masa nepārsniedz 750 kilogramus, masa nepārsniedz 3500 kilogramus, bet pasažieru sēdvietu skaits nepārsniedz 8 vietas. B kategorija atļauj vadītāja tiesību iegūšanu no 18 gadiem, bet CE kategorija – no 21 gada vecuma. CE kategorija mūsu autoskolā pieejama Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē un citur.

AIZLIEGUMA ZĪMES NEBŪS ŠĶĒRSLIS JŪSU SATIKSMES NOTEIKUMU APGUVES CEĻĀ

Lai Jūs droši varētu piedalīties satiksmē, perfekti labi jāpārzina ceļa zīmes un vienas no nozīmīgākajām ir aizlieguma zīmes. Nepārzinot šīs ceļa zīmes, var sanākt nepatikšanas, jo aizlieguma zīmes atceļ vai nosaka noteiktus ceļu satiksmes ierobežojumus. Autoskola Autoprieks palīdzēs apgūt visas aizlieguma zīmes, lai Jūs kļūtu par drošu un labu satiksmes dalībnieku.

Piesakieties autokursiem mūsu mājas lapā www.autoprieks.lv un kļūstiet par drošu satiksmes dalībnieku!