logo123 Drivers ir licencēts darbiekārtošanas pakalpojumu nodrošinātājs Lielbritānijā, Vācijā un Francijā. Uzņēmums darbojas autovadītāju atlasē un viņu apmācībā darbam ārzemēs, palīdzot sagatavot gan visus nepieciešamos papīrus, gan apmācot jaunos darbiniekus. Atšķirībā no citām darbā iekārtošanas kompānijām, SIA “123 Drivers Ltd”. atlasa autovadītājus tikai Amitours grupas uzņēmumiem, t.sk. Amitours London.

Ļoti augsti ir novērtēts Amitours grupas uzņēmumu šoferu atsaucīgums, punktualitāte un prasme braukt dažādos laika apstākļos, tādēļ arī kompānijas pārvadājumi ir tik populāri. Uzņēmumā strādājošie automobiļu vadītāji saglabā mieru pat saspringtās situācijās un sarežģītos braukšanas apstākļos, gādājot par to, lai pasažieri uzmanīgi un vērīgi tikti aizgādāti viņiem nepieciešamajā vietā.  Amitours klienti parasti ir personas, kam ir svarīgs komforts un kas dod priekšroku uzņēmuma servisam ikreiz, kad atrodas ceļojumā, neatkarīgi no tā, tā ir Londona, Parīze vai Alpi. Labās klientu atsauksmes ne tikai iepriecina pašus Amitours šoferus, bet arī dod stimulu pievienoties uzņēmumam nākošos kolēģus.

Tā kā kompānija turpina augt un strādā pie nozīmīga projekta Londonā, darbā tiek meklēti vairāk kā 500 biznesa klases šoferi. Uz darba interviju var pieteikties kandidāti, kam ir tiesības vadīt “B” kategoriju un kā minimums triju gadu auto vadīšanas stāžs, kā arī labas angļu un vēlams krievu valodas prasmes. Kādi ir lielākie ieguvumi, strādājot Amitours: Tu saņemsi pieredzi profesionālā darba  vidē Eiropā; Tev būs izdevīgs darba laiks (ar iespēju pastāvīgi apciemot ģimeni Latvijā); Garantēti ikmēneša ienākumi; Biznesa videi atbilstošs darba apģērbs un Mercedes markas auto; Garantēta  mājvieta, kurā dzīvot; Iespēja veidot karjeru; Kolēģi no Latvijas.

Jau vairāk kā trīs gadus Amitours piedāvā  augstākās kvalitātes pasažieru pārvadājumu pakalpojumus gan tūristu grupām, gan individuāliem ceļotājiem. Šajā darbā ikdiena ir  pasažieru pārvadājumi no Parīzes lidostām, ekskursijas uz Fontenblo, Luāru, Normandiju, Versaļu un  citiem apskates objektiem.  Skaistākās Francijas vietas ir mūsu autovadītāju ikdienas galamērķi!

Sekojot klientu lielajam pieprasījumam, AMITOURS jau  vairāk kā trīs gadus strādā arī saulainajā Nicā – slavenākajā Francijas kūrortpilsētā. Šeit  populārākais pakalpojuma veids ir transports no lidostas,  ekskursijas Nicā un tuvējās apkārtnes pilsētās.

Ikviens, kas domā, ka šis darbs varētu būt viņiem piemērots, var uzzināt sīkāku informāciju par darbu personāla atlases uzņēmuma mājas lapā – 123drivers.lv vai sūtot e-pastu uz info@123drivers.lv.

Informācija par 123 drivers

Uzņēmums 123drivers.lv ir licencēts  darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējs Lielbritānijā, Francija un Vācijā. Uzņēmums specializējas autovadītāju  atlasē un viņu sagatavošanai darbam  ārzemēs, palīdzot noformēt nepieciešamos dokumentus un veicot profesionālo apmācību. Pašlaik  kompānija 123drivers.lv strādā pie liela projekta Londonā, kuram meklē vairāk kā 500  biznesa klases auto vadītāju. Aicinām iepazīties ar mūsu  piedāvājumu, ja tas Tevi interesē, būsim priecīgi aicināt Tevi komandā!