Plānojat atpūsties lieliskā vietā tuvu Rīgai? Viesnīca Baltvilla ir Jūsu rīcībā. Tā ir piemērota ne tikai atpūtai, bet arī lietišķām tikšanās reizēm un pat starptautiskām konferencēm. Lai uzzinātu vairāk, lasiet tālāk, kā arī izpētiet visu piedāvājumu mājaslapā https://www.baltvilla.lv/!

PIEEJAMAS ARĪ PERFEKTI APRĪKOTAS TELPAS SEMINĀRIEM

Vēlaties īstenot darbinieku apmācību klusā vietā netālu no Rīgas? Viesnīca Baltvilla būs pareizā izvēle ne tikai šādā gadījumā, bet arī tad, ja rīkojat lielu pasākumu līdz pat simts personām. Telpas aprīkotas ar kvalitatīvu gaisa ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, video un audio tehniku, tās pieskaņojamas dažādiem galdu un krēslu izvietojumiem. Tas nozīmē, ka Jums būs mazāk stresa, bet vairāk laika, ko veltīt citiem konferences sagatavošanās darbiem. Tāpat arī šeit iespējams pasūtīt maltīti – gan kārtīgas uzkodas, gan pusdienas. Apmeklējiet https://www.baltvilla.lv/ un sazinieties ar menedžeriem, lai noskaidrotu, vai vēlamais datums ir pieejams!

REHABILITĀCIJAS CENTRS VESELĪBAS ATJAUNOŠANAI

Viesnīca Baltvilla uzņem ne tikai viesus, bet nodrošina dažādus citus noderīgus pakalpojumus, piemēram, rehabilitācijas centru. Rūpējieties gan par savu, gan bērnu veselību, apmeklējot vajadzīgās nodarbības, kā arī papildu opcijas – SPA un masāžas. Pilnvērtīgu nedēļas nogali varēsiet izbaudīt tad, ja pēc procedūrām nakšņosiet vienīcā, bet no rīta izbaudīsiet bagātīgas un uzturvielām sabalansētas broakstis viesnīcas restorānā.

FIZIOTERAPIJA PIE PIEREDZĒJUŠIEM SPECIĀLISTIEM

Fizioterapija ar panākumiem ārstē kaites, kas ir saistītas ar kustību traucējumiem, kaulu, saišu, muskuļu un locītavu problēmām. Fizioterapija ir svarīga pie plaušu saslimšanām un sirds un asinsvadu slimībām, lai normalizētu elpošanu, atjaunotu cilvēka fizisko izturību un līdzsvarotu sirds darbību. Ja ārsts Jums ir nozīmējis nepieciešamību pēc šādām procedūrām, apmeklējiet Baltvilla mājaslapu https://www.baltvilla.lv/ un piesakieties procedūrām online!

VIDUSJŪRAS VIRTUVE AR STARPTAUTISKĀM GARŠAS NIANSĒM

Baltvilla restorāns ļaus Jums mierīgā gaisotnē baudīt interesantus, pārsteidzošus, gardus ēdienus, kas piederīgi Vidusjūras virtuvei. Restorāna šefpavārs ir īsts lietpratējs šajā jomā, ko novērtē arī daudzie restorāna viesi. Te varat paēst gardi gan ģimenes lokā, gan atzīmēt kādus svētkus vai pat aicināt biznesa partnerus.

PAVISAM NETĀLU NO RĪGAS

Nav jābrauc tālu, lai varētu izbaudīt pilnvērtīgu atpūtu, lutinot savu ķermeni un prātu. Aptuveni 15 minūšu attālumā no Rīgas ir labiekārtota viesnīca, kas piemērota individuāliem atpūtniekiem, gan arī tiem, kas bauda atpūtu draugu kompānijā. Ja gribat noskaidrot vairāk, ienāciet https://www.baltvilla.lv/ un jautājumu gadījumā sazinieties ar menedžeriem!