telts nomaJa plānojat viesības vai greznu maltīti un jumsvajag galdus, ap ko nosēdināt tā apmeklētājus, banketu galdu noma tik tiešām ir lielisks risinājums. Izmantojot galdu nomu un citus kompānijas Akurāts piedāvātos servisa piedāvājumus, jums vienkārši tiks nodrošināts viss nepieciešamais banketu un svinību aprīkojuma komplekts, līdz ar to banketa vai svinību organizēšana būs ērtāka.

Pakalpojums banketu galdu noma ir izstrādāts tā, lai pasākuma rīkošana kļūtu pēc iespējas vienkāršāka, kā arī tai būtu nepieciešams mazāk resursu. Šim pakalpojumam ir vairākas tiešām būtiskas īpašības:

•   Aprīkojums patiešām labi noderēs svinībām, banketiem un citiem pasākumiem;

•   Jāmaksā tikai par laiku, kamēr aprīkojums vajadzīgs;

•   Par aprīkojuma montāžu gādās speciālisti

SIA Akurāts izīrētie banketu galdiņi ļoti labi derēs gan viesībām, gan grezniem mielastiem, kā arī citiem pasākumiem. Galdiem piemīt neuzkrītošs un patīkams dizains – virspuse ir apļa formas, glītā koka krāsā un to karkass ir tumšā metāla krāsā. Tiek piedāvāti divu lielumu galdi – mazākajiem platums ir 153 centimetrus liels, bet lielākie galdi ir ar 1,83 metrus lielu platumu.

Tā kā UzņēmumsAkurāts iznomā ne vien galdus, bet arī tiem pieskaņotus ķebļus, jūsu apmeklētājiem pasākuma laikā tiks padarītas pieejamas vietas, kur apsēsties. Arī krēslu izskats ir pieskaņojams gandrīz jebkuram pasākumam – tie ir melni. Akurāts piedāvātie krēsli ir gatavoti no ērta materiāla un tie ir ļoti ērti pat situācijās, kad uz tiem nepieciešams sēdēt ilgāku laiku. Ja vajadzīgs, var izīrēt ar galdautiem saskanīgus ķebļu apvalkus.

Gadījumā ja rīkojot pasākumu, galdiņus būtu nepieciešams pirkt, jums būtu jārēķinās ar ievērojamām izmaksām. Ja jums nepieciešami ne tikai galdi, atcerieties, ka SIA “Akurāts” piedāvājumā ir nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre. Nomai pieejami arī banketu un bāra krēsli, kā arī daudz citu preču, uzzini vairāk mājaslapā- http://akuratspasakums.lv/stavgaldu-noma