banketu galdu nomaJa jums nepieciešams aprīkojuma komplekts pasākumu organizēšanai, izvēlieties SIA Akurāts nodrošinātos pakalpojumus. Lieliem banketiem un viesībām piemērotākais pakalpojums ir banketu galdu noma. Izmantojot šo pakalpojumu, jebkuram pasākumu organizatoram tiks nodrošināts nepieciešamais galdiņu daudzums vajadzīgajā laikā un vietā. pasākuma rīkotājiem nevajadzēs ne aprīkojumu iegādāties, ne prātot par to, kur tos turēt.
Pakalpojums banketu galdu noma ir radīts tā, lai pasākuma noorganizēšana būtu krietni ērtāka, kā arī prasītu ne tik daudz enerģijas. Būtiskākās šī pakalpojuma priekšrocības ir:
•   Galdi būs piemērots jebkuram pasākumam;
•   Aprīkojumu nav vajadzīgs pirkt;
•   Varat neuztraukties par galdu un cita aprīkojuma piegādāšanu un salikšanu
Ar uzņēmumu Akurāts var izīrētbanketa galdiņus ar 76,5 un 91,5 centimetrus lielu rādiusu. Apaļajiem galdiem ir gaiši brūna koka virsma un tumši pelēks metāla rāmis. Ņemot vērā, ka galdiņu dizains ir patiešām neuzkrītošs, šie galdi iederēsies ikvienā pasākumā. Gadījumā, ja gribēsiet panākt īpašu noskaņu,uzņēmums Akurāts iznomā arī dekorus, galda segas un galdu pārklājus.
Ņemot vērā, ka UzņēmumsAkurāts iznomā ne tikai galdus, bet arī ķebļus, pasākuma dalībniekiem notikuma laikā būs piedāvātas vietas, kur apsēsties. Izdevīgi, ka ķebļu izskats ir piemērots gandrīz ikvienam notikumam – tie ir melnā krāsā. Uzņēmums Akurāts iznomātie ķebļi izgatavoti no mīksta auduma un tie ir ļoti komfortabli arī gadījumos, kad uz tiem jāsēž vairākas stundas. Nepieciešamības gadījumā, var izīrēt ar galdautiem saskanīgus banketu krēslu apvalkus.
Gadījumā ja organizējot svinības vai banketu, galdiņus būtu nepieciešams pirkt, pasākuma organizatoriem vajadzētu rēķināties ar pamatīgiem izdevumiem. Ar noteiktām izmaksām pasākuma rīkotāji saskartos arī tad, kad notikums jau būtu noslēdzies, jo vajadzētu sameklētvietu  aprīkojuma turēšanai. Banketu galdu noma patiešām ir veids, kā pazemināt pasākuma organizēšanas izmaksas.
Aprīkojuma īre palīdzēs jums lieki netērēt ne tikai finanses, bet arī laiku un enerģiju, jo aprīkojuma piegādi un salikšanu nodrošinās speciālisti. Papildus banketa galdu īrei pie SIA Akurāts jums ir iespēja izīrēt arī pārējo nepieciešamo aprīkojumu, proti, nojumes, sildlampas, kā arī citu. Ar Akurāts viss vajadzīgais ir ērti pieejams vienuviet.