images (1)Uzņēmums Akurāts ir kompānija, kas piedāvā it visu vajadzīgo aprīkojuma komplektu pasākumiem. Lieliem pasākumiem un viesībām piemērotākais risinājums būs banketu galdu noma. Izmantojot šo pakalpojumu, jebkuram pasākumu rīkotājam tiks piegādāts nepieciešamais galdu skaits vajadzīgajā laikā un vietā. Jums nebūs nepieciešams ne aprīkojumu iegādāties, ne prātot, kur galdus uzglabāt.

Izmantojot iespējas, ko piedāvā banketu galda noma, banketa sarīkošana ir tik viegla kā nekad iepriekš. Galdu īrei piemīt vairākas tiešām būtiskas priekšrocības:

•   Galdi lieliski noderēs viesībām, svētku mielastam un citiem gadījumiem;

•   Jānorēķinās tikai par laiku, kamēr aprīkojums vajadzīgs;

•   Par aprīkojuma salikšanu rūpēsies speciālisti

Pie kompānijas Akurāts pieejamie banketu galdi būs piemēroti dažādiem pasākumiem – svinībām, banketiem, kā arī pārējiem gadījumiem. Galdi ir apaļi, to virsma ir gaišā koka krāsā un rāmis ir tumši pelēkā krāsā, izgatavots no metāla. Tiek iznomāti divu izmēru galdiņi – nelielākajiem platums ir 153 centimetrus liels, bet lielākie galdiņi ir ar 1,83 metrus lielu diametru.

Pie SIA Akurāts var iznomāt arī  banketu krēslus un citu aprīkojumu. Krēslu īre ir pakalpojums, bez kā banketu galdu nomai var nebūt pielietojuma, ja vien neesat paredzējis, ka viesi ap galdiem stāv kājās. Jums ir iespēja iznomāt mīkstus, melnus krēslus, kuri ir ērti pat tad, ja pasākuma laikā paredzēts tiešām daudz sēdēt. Tāpat, svinīgas atmosfēras izveidošanai, Akurāts piedāvā arī dekorāciju, galda drānu un pat krēslu pārklāju īri.

SIA Akurāts nodrošinātā banketu galdu noma un pārējie uzņēmuma pakalpojumi palīdzēs jums samazināt izdevumus, kā arī nodrošināt augstas klases viesības. Atcerieties, ka SIA “Akurāts” vienmēr iespējama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre, ir iznomājami arī banketu un bāra krēsli, kā arī parastie galdi. Skaistus jums svētkus!