akuarts.lv noma 112Vajadzīgi krēsli, kur sasēdināt jūsu plānotā banketa vai viesību apmeklētājus?SIA Akurāts nodrošinātā banketu krēslu noma būs labākais risinājums! Izmantojot krēslu īri, jums ir izdevība viegli nodrošināt, ka īstajā laikā un vietā tiktu pieejams nepieciešamais sēdekļu skaits. Tā kā krēslus nevajadzēs iegādāties, jūs ietaupīsiet. Papildus krēslu nomai, SIA Akurāts piedāvā arī citu banketiem un svinībām vajadzīgo aprīkojumu

Sēdekļi, kas pieejami pie Akurāts ir patiešām neuzkrītoši – krēsli ir melnā krāsā ar pelēku metāla karkasu. Pateicoties vienkāršajam, un glītajam izskatam, sēdekļus var izmantot dažādos pasākumos. Izmantojot Akurāts krēslus, saskaņotu telpu iekārtojumu nodrošināt ir patiešām viegli.

Galdu īres pakalpojumi – http://akurats.lv/aprikojums/galdi-un-soli/

Banketu krēslu noma:

•Piemērota dažādiem banketiem un viesībām;

•Pazemina pasākuma organizēšanas izdevumus;

•Banketa vai svinību rīkošana būs vienkāršāka.

Uzņēmuma Akurāts piedāvātajiem sēdekļiem ir tiešām neuzkrītošs izskats, tāpēc tos var izmantot jebkuram gadījumam. Pasākumu rīkotājiem nebūs jāvelta papildus vērība sēdekļu pieskaņošanai pārējam iekārtojumam – krēsli ies klāt praktiski visam, un, ja nepieciešams, īpašu atmosfēru ir iespējams radīt ar krēslu pārklāju palīdzību.

SIA Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma palīdzēs pasākuma rīkotājiem pazemināt banketu un viesību rīkošanas izdevumus. Rīkojot pasākumu, visvairāk uztraukumu un izmaksu sagādā vajadzīgā banketa vai svinību aprīkojuma un mēbeļu noorganizēšana. Ja nolemsiet aprīkojumu nomāt, tas nav jāpērk. Aprīkojuma īre sniedz iespēju arī atbrīvoties no izdevumiem tā uzglabāšanai. Nomājot krēslus, jums nepieciešams maksāt tikai par laika posmu, kad krēslus izmantojat.

 Ar Akurāts it viss pasākumu rīkotājiem nepieciešamais pieejams vienā vietā, jo uzņēmums piedāvā ne vien sēdekļu, bet arī cita aprīkojuma, proti, krēslu pārvalku, telšu, sildītāju, kā arī cita īri. Pasākuma rīkošana būs krietni vieglāka. Tāpat pasākuma rīkotājiem ir iespējama arī aprīkojuma transportēšana uz nepieciešamo adresi, kā arī profesionāļu nodrošināta salikšana pirms un pēc jūsu rīkotā banketa vai viesībām.