paklājsReducē saimniecības precēm atvēlētās finanses par 20 %! Piesaki Tekstila servisa uzņēmuma Berendsen (EPS) sniegtos higiēnas un paklāju nomas pakalpojumus un nodrošini tīras telpas ik dienas! Firma klientiem piedāvā dažāda veida servisu un konsultācijas: maināmo paklāju noma, tualešu higiēnas aprīkojuma noma un serviss, grīdas sausās uzkopšanas piederumi un citi.
Lai tīrību tualešu telpā kompānijā, kafejnīcā, tirdzniecības centrā u.c., ieteicams Berendsen tualešu higiēnas aprīkojums un tā serviss. Jaunajā Berendsen higiēnas tualešu aprīkojuma piedāvājumā ir vairāki produkti: putu ziepju dozators, gaisa atsvaidzinātājs, šķidrais klozetpodu atkaļķošanas līdzeklis, automātiskais papīra ruļļa turētājs u.c. . Toties grīdas tīrīšanai Berendsen pakalpojumu klāstā ir pieejams mopu serviss, kas ir lielisks darbarīks sausajai grīdas tīrīšanai, kurš spēj arī labi savākt putekļus. Sniedzot priekšroku Berendsen mopu servisam, nebūs jāuztraucas par tā tīrīšanu . Berendsen (EPS) dod iespēju pieteikt mopa nomu un servisu. Grīdas sausās kopšanas mopu ļoti komfortabli izmantot, uzkopjot skolu telpas, tirdzniecības vietas, veicot grīdas virsmas tīrīšanu viesnīcās, u.c.

Kā viens no iecienītākajiem servisiem klientu vidū ir tieši maināmie paklāji un to noma. Šā pakalpojuma sortimentā gumijas un sarkano paklāju noma, kokvilnas, turklāt arī dizaina paklāji uzņēmuma reprezentēšanai un klientu, viesu uzmanības pievēršanai. Pēc individuāla pasūtījuma ražo logo paklājus, ko iespējams lietot, reklamējot ar kompāniju saistošus produktus un pakalpojumu iespējas, saukli, kā arī uzmanību piesaistošus uzrakstus. Lai nodrošinātu drošību, iestādēs, kurās grīdas virsma ir slidena ļoti ieteicams nomāt paklājus no gumijas – komforta paklājus. Tie neļaus paslīdēt un amortizēs trauslu priekšmetu kritienus. Būtu ieteicams izmantot baseinos, bāros, kā arī saimniecības telpās u.c. Rudenī un pavasarī lieti noderēs izturīgie gumijas paklāji. Šis ir labs risinājums tieši pie ieejas durvīm, jo gumijas paklājis ir kā “vannīte”, kura var nodrošināt pat līdz 2 litriem lielu ūdens noturību Sarkanais paklājs ir izmantojams apstākļos, kad ir , saviesīga banketa rīkošana un citi oficiāli un svinīgi notikumi. Minētie ir tikai daži no maināmo paklāju nomas servisa piemēriem, kas ir pieejamas lielākajā daļā Latvijas. Lai klientiem sniegtu efektīvu servisu, profesionāla pētnieku komanda veic pārbaudījumus ar Berendsen (EPS) piedāvātajiem paklājiem, lai pārbaudītu to ieguvumus un kvalitāti. Iepazīties ar rezultātiem iespējams Berendsen mājaslapā.

Ja jums aktuāls kāds no Berendsen piedāvātajiem servisiem, pieteikties konsultācijai! Kontaktinformāciju iespējams meklēt mājaslapā www.berendsen.lv. Piesakot konsultāciju, pie tevis ieradīsies uzņēmuma pārstāvis un rekomendēs labāko risinājumu. uzturi tīrību telpās kopā ar Berendsen!