bērnu gultasBērnu pirmās dzīves gados īpaši lielu lomu ieņem miegs, tādēļ viens no svarīgākajiem darbiem ir bērnu gultas sagādāšana. Tāpat nedrīkst aizmirst par bērnu vispusīgu prasmju pilnveidošanu, sarūpējot izklaides iespējas jeb spēles bērniem. LEGO – viens no populārākajiem bērnu mācīšanās un izklaides veidiem, tādēļ laikā, kad bērnu rati ir sagatavoti pastaigai, tas noteikti ir jāņem līdzi. Tikpat būtiska ir drošība, tādēļ zināmās gāzes plīts vietā jāsarūpē indukcijas plītis.

Indukcijas plītis veicinās iespēju gatavot vēl interesantāk, jo siltuma daudzums tiek vienmērīgi izdalīts visā gatavošanas virsmas platībā. Tādēļ indukcijas plītis ir plaši iecienītas ne tikai ģimenēs, bet arī uzņēmumos. Sniedziet sev iespēju gatavot ātrāk, ērtāk un lētāk, uzturot ēdienu ilgāk siltu ar šo moderno risinājumu, jo virsma pat 2 stundas pēc gatavošanas uztur siltumu. Indukcijas plītis palīdzēs dažādot maltīšu pagatavošanu, jo:

  • To tīrīšana neaizņem daudz laika;
  • Tās ir ērtas lietošanā un ekonomiskas;
  • Tās ir drošas bērniem.

Izturīgas bērnu gultas un izturīgi bērnu rati sniegs iespēju vairāk laika pavadīt ar bērnu

Pareiza bērnu gultas izvēle raksturos to, cik komfortabli būs abiem – Jums un bērnam. Kvalitatīvas bērnu gultas pamatā ir vidēji mīksta guļamā zona un ietilpīga zona, kur novietot visu bērna higiēnai nepieciešamo. Savukārt pastaigas ērtākas padarīs ērti bērnu rati ar ietilpīgu somu un speciālu nodalījumu rotaļlietām. Jāņem vērā, ka neitrālas krāsas bērnu rati ir laba izvēle, ja ģimene vēlas vairāk kā vienu bērnu. Gan bērnu gultas, gan bērnu rati ir jāsagādā tādi, kas kalpos ilgi.

Bērnu gultas aplūko šeit- http://www.1a.lv/preces_berniem/miegam_siltumam_drosibai/zidainu_gultinas

Spēles bērniem – lelles, auto ar tālvadību, LEGO un krāsojamās grāmatas – sekmēs radošumu

Spēles bērniem, piemēram, LEGO, ir lielisks veids, kā veicināt viņu radošās spējas un telpiskās domāšanas prasmes. Dažādie LEGO konstruktoru veidi veicina gan pirkstu motoriku, gan telpiskās prasmes. LEGO nav tikai parastas spēles bērniem – tas ir labs mācību rīks gan bērnudārzā un skolā, gan mūžizglītībā. Senioru izglītībā LEGO noder visdažādāko komandas veidošanas aktivitāšu īstenošanā, savukārt skolā LEGO veicinās skolēnu fizikas vai matemātiskās iemaņas. Spēles bērniem būs noderīgas raisīt sadarbības iekmaņas, piemēram, daloties ar LEGO kauliņiem vai priekā par uzbūvēto.

Padariet ikdienu ērtāku ar precēm no 1a.lv plašā piedāvājuma! Te katrai ģimenei plašā klāstā ir pieejamas loģisko domāšanu pilnveidojošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Ieskatieties www.1a.lv un veiciet pasūtījumu jau tagad! <h2>