Iekārtojot mājokli, mēs rūpējamies, lai ikvienam, īpaši pašiem mazākajiem, nekā netrūktu. Lai mazulis holistiski pilnveidotos, ir vajadzīgas ne tikai spēles bērniem, piemēram, attīstošie LEGO konstruktori, bet arī augstas kvalitātes bērnu gultas.

Dabīgo izejmateriālu bērnu gultas un ietilpīgi bērnu rati Jūsu mazulim sniegs augstāku komforta līmeni

Atbilstoša bērnu gultas izvēle raksturos to, cik ērti būs abiem – Jums un bērnam. Drošas bērnu gultas pamatā ir vidēji cieta guļamā zona un ietilpīga lāde, kur glabāt visu bērna higiēnai nepieciešamo. Savukārt atpūtu pie dabas ērtākas padarīs ērti bērnu rati ar lielu somu un īpašu nodalījumu rotaļlietām. Jāņem vērā, ka neitrālas krāsas bērnu rati var būt pat labāka izvēle, ja ģimene vēlas vairāk kā vienu bērnu. Gan bērnu gultas, gan bērnu rati ir jāiegādājas tādi, kas kalpos ilgi.

Pasūti ratus šeit- http://www.1a.lv/preces_berniem/pastaigam_brauksanai_ar_auto/universalie_rati!

Savukārt komfortablām pastaigām brīvā dabā noderēs bērnu rati, kas aprīkoti ar izturīgu riteņu bremzēšanas sistēmu, pasargās pret negadījumiem. Tāpat indukcijas plītis veicinās iespējas uzburt gardu ēdienu katrai dienai, lai visa ģimene būtu priecīga.

Maltīšu meistarstiķus visai ģimenei palīdzēs radīt enerģiju taupošas indukcijas plītis

Indukcijas plītis veicinās iespēju gatavot vēl radošāk, jo siltums tiek vienmērīgi izdalīts visā gatavošanas virsmas platībā. Tādēļ indukcijas plītis ir plaši iecienītas ne tikai mājsaimniecībās, bet arī uzņēmumos. Sniedziet sev iespēju gatavot ātrāk, ērtāk un lētāk, uzturot ēdienu ilgāk siltu ar šo moderno rīku, jo virsma pat divas stundas pēc gatavošanas beigām uztur siltumu. Indukcijas plītis palīdzēs dažādot maltīšu pagatavošanu, jo:

  • To uzkopšana aizņem maz laika;
  • Tās ir ergonomiskas un ekonomiskas;
  • Tās ir drošas un izturīgas.

Pavadiet mērķtiecīgi atpūtu ar savu bērnu, izmantojot LEGO konstruktorus un citas spēles bērniem

Spēles bērniem, piemēram, LEGO, ir teicams veids, kā attīstīt viņu loģiskās domāšanas spējas un telpiskās domāšanas prasmes. Dažādie LEGO attīstošo konstruktoru veidi veicina gan pirkstiņu motoriku, gan telpiskās prasmes. LEGO nav tikai parastas spēles bērniem – tas ir perspektīvs mācību līdzeklis gan bērnudārzā un skolā, gan mūžizglītībā. Senioru izglītībā LEGO noder dažādu komandas veidošanas aktivitāšu realizēšanā, savukārt skolā LEGO veicinās skolēnu fizikas vai matemātiskās iemaņas. Spēles bērniem būs noderīgas raisīt sadarbības iekmaņas, piemēram, daloties ar LEGO kauliņiem vai priekā par uzbūvēto.

Dariet ikdienu ērtāku ar precēm no 1a.lv plašā piedāvājuma! Te katrai ģimenei plašā klāstā ir pieejamas dažādas attīstošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Ieskatieties www.1a.lv un veiciet pasūtījumu jau tagad! <h2>