manaslecas.lv kontaktlēcas 13Mūsdienās brilles ir ne tikai redzes uzlabotājs, bet arī stilīgs aksesuārs. Tāpat kā brilles, cilvēki lieto arī kontaktlēcas. Nēsājot kontaktlēcas Tu vari koriģēt savus redzes defektus un turklāt, darīt to tā, lai neviens to nepamana. Manaslecas.lv mājas lapā Tu varēsi aplūkot arī kontaktlēcas. Tāpat, Manaslecas.lv mājas lapā atradīsi kontaktlēcas, kas paredzētas vienai dienai un pat tādas, ko lietot varēsi pus gadu. Izvēloties krāsainās lēcas tā ir iespēja pilnībā izmanīt vai vienkārši izcelt Tavu acu krāsu. Savukārt, kontaktlēcas „Crazy” sniegs Tev iespēju pārsteigt ikvienu, jo šīs kontaktlēcas piemērotas tematiskajām ballītēm vai karnevālam. Lietojot kontaktlēcas atceries, ka tās lietot drīkst tikai tik ilgi, cik to noteicis ražotājs. Pieejamas arī toriskās jeb astigmātiskās kontaktlēcas, kas ir paredzētas acīm, kurām ir nepieciešams koriģēt astigmātismu. Manaslecas.lv piedāvā arī tādas kontaktlēcas kā multifokālās kontaktlēcas. Šo kontaktlēcu priekšrocība ir vienlaikus pilnvērtīgi koriģēt redzi tiem cilvēkiem, kuriem nav skaidra redze kā tālumā, tā tuvumā.
Ieskatoties Manaslecas.lv, sapratīsi, ka atrodamas brilles, kontaktlēcas, acu pilieni un daudz kas cits. Bet kas ir svarīgākais, Manaslecas.lv piedāvā arī pakalpojumu – optometrista vizīti.. Lai Tu atrastu piemērota stipruma kontaktlēcas, vispirms Tev jāveic redzes pārbaude. Tev nav jāuztraucas par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv piedāvā iespēju veikt izmeklējumus tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tā ir Manaslecas.lv A’telpa. Tur, Tu varēsi atpūsties, kamēr rūpīgie optometri darīs visu iespējamo, lai Tev palīdzētu atrast un izvēlēties pareizās brilles. Gadījumā, ja Tu nēsā brilles un labprātāk pārietu uz kontaktlēcām, izvēlies pakalpojumu „Pilnīga A’telpa”. Pakalpojumā ietilpst optometrista vizīte un konsultācija par to, kādas kontaktlēcas ir vispiemērotākās tieši Tavām acīm. Turklāt, izvēloties šo pakalpojumu, kontaktlēcu pāri pirmajam mēnesim saņemsi dāvanā!

Ja esi nolēmis iegādāties kontaktlēcas internetā jau šodien, saņemt tās varēsi 1 darba dienas laikā. Izvēloties brilles, atceries, ka abām briļļu lēcām būs vienādas dioptrijas jeb vienāds optiskais stiprums. Ja Tavām acīm nepieciešamas dažādas lēcas, tad Manaslecas.lv A’telpā varēsi arī pieteikt optometrista pakalpojumus, lai būtu pilnīgi drošs par briļļu un lēcu pareizību tieši Tev. Arī par briļļu saņemšanu, Manaslecas.lv ir kārtīgi padomājušas. Manaslecas.lv Tev nodrošina četras iespējas kā saņemt savu pasūtījumu. Bez maksas savu pasūtījumu varēsi saņemt optikas salonā “Metropole”. Tāpat, preces saņemt vari arī Latvijas Pasta nodaļās, pasta stacijās kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja preču vai produktu izvēles brīdī Tev rodas neskaidrības, negaidi un sazinies ar Manaslecas.lv klientu konsultantiem, zvanot uz 202 11 202.