Ceļvedis - ko dāvināt vīrietimAtrast piemērotu dāvanu vīriešiem ir liels pārbaudījums. Viņi ir tik atšķirīgi – sākot ar sporta fanātiem un aktīvās atpūtas baudītājiem, un beidzot ar darbarūķiem un mājokļa lielsaimniekiem. Tāpēc nereti vajadzīgās dāvanas meklējumi reizēm rada jautājumus: vai lietos, vai sniegs prieku utt. Lai nebūtu jānorobežojas ar tradicionālām dāvanām – zeķēm, kreklu, ādas siksnu-, ielūkojies dāvanu piedāvājumā interneta portālos. Šajos portālos var atrast unikālas dāvanas vīriešiem!

Dāvana adrenalīnu cienošiem vīriešiem

Atkarībā no vīrieša interesēm un rakstura, nopērc kādu no elpu azartiskajiem piedzīvojumiem:

  • -drifta mašīnas izbrauciens pa līkumotu trasi;
  • -kartinga vai kvadracikla trasē;
  • -piedzīvojumi uz ūdens (veikbords, niršanas apmācības u.c.);

-kā arī vairāki lidojumi reālos lidaparātos (lidmašīnā virs pilsētas panorāmas, helikopteru, deltaplānu instruktora pavadībā).

Prasmju un atpūtas veicinošas dāvanas svētkos

Ja svētkos jāpārsteidz īstens ēdienmīlis, tad trāpīts 10-niekā būs ar dzērienu, ēdienu gatavošanas apmācībām, maltītes gatavošanas noslēpumu kursiem un dažādām meistarklasēm. Dāvana praktiska un tajā pašā laikā izglītojoša, aizraujošas, un vēlāk viņš varēs dalīties iespaidos un pasniegt maltīti, balstoties uz semināros iegūto pieredzi. Tāpat laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un atpūta! Tu vari sniegt pārsteigumu un uzdāvināt nedēļas nogali – divvientulību un miera baudījumu. Nereti brīvdienas ir pilnas ar steigu un ikdienas rūpēm, tāpēc īpaši ieplānotas brīvdienas atpūtas namā būs miera un atpūtas pilnas.

Ķermeņa mundrumam un atpūtai

Ja draugam ir pietiekami daudz ikdienas piedzīvojumi, tad noder nomierinoša dāvana. Nekautrējies savam mīļotajam cilvēkam vai brālim sarūpēt pārsteigumā kādu no ķermeņa relaksējošām un enerģiju atsvaidzinošām procedūrām. Ļoti lielā piedāvājumā eksotiskas, Autrumnieciskas un klasiskās ķermeņa masāžas mundrumam un spēka atjaunošanai. Runā, ka procedūras ūdenī spēj nomierināt un atslābināt, tālab dāvana vīrietim ūdens relaksācijas kompleksa apmeklējums vai tvaicējošs pirts rituāls ļaus izdzīt ikdienas stresu un atgūt spēkus un možumu.

Dāvana aktīvam vīrietim

Vīriešu tipiem, kam samērā patīk aktivitātes un aktīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas, izvēlies attiecīgu dāvanu:

  • -netipiska sporta veida (paukošanas vai kērlinga) apmācības;
  • -būs praktisks un lieliski motivēs sporta centra apmeklējums;
  • -snovošanas apmācības un vēl citi varianti

Ja beigās apjūc plašajās dāvanu iespējās, pārsteidz ar dāvanu komplektu. Tur iekļauti atšķirīgi piedāvājumi, no kā vīrs, draugs, kolēģis pats varēs izvēlēties sev dāvanu. Dāvanu komplekts radīs jaukas un atmiņā paliekošas sajūtas vārda dienā, dzimšanas dienā, ģimeniskajos Ziemassvētkos un citos svētkos.