fnserviss.lv uguns doršība, darba drošībaFN-Serviss ir uzņēmums, kurš piedāvā savus pakalpojumus lieliem un maziem uzņēmumiem visā Latvijā. Tā būs laba izvēle, ja aktuāla ugunsdrošība, darba drošība, civilā aizsardzība un vides aizsardzība.
Rūpējoties par drošību uzņēmumā, ugunsdrošība ir viens no svarīgākajiem faktoriem. Lai ugunsdrošība uzņēmumā būtu labā kārtībā, izvēlies Fn-Serviss .
Lai ugunsdrošība būtu teicamā līmenī, FN-Serviss piedāvājumā ugunsdzēšamie aparāti. Izvēlei ne vien ugunsdzēšamie aparāti, bet arī to pārbaudīšana. Tāpat FN-Serviss darbinieki nodrošinās konsultācijas ar ugunsdrošību saistītos jautājumos. Izvēloties FN-Serviss pakalpojumus, varēsi būt pārliecināts, ka visi uzņēmuma rīcībā ugunsdzēšamie aparāti būs labā kārtībā.
FN-Serviss piedāvā vairākas ugunsdrošības sistēmas, tātad sortimentā ne tikai jau ierastie ugunsdzēšamie aparāti. Piemēram, tiek piedāvāta automātiskā dzesēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze. Drošības apsvērumu dēļ šī sistēma noderēs telpās, kurās cilvēki neuzturas bieži – piemēram, arhīva telpās, noliktavu telpās un citur. Ogļskābā gāze ir  inertā gāze bez smaržas. Lietošanas laikā netiek radīti materiālie bojājumi (pretstatā ūdenim vai sausajam pulverim, kuru izmantošana var radīt nopietnus bojājumus aprīkojumam), tas ir drošs līdzeklis lielākajai materiālu daļai, nav bīstams ēdienam, nerūsē un nevada strāvu. Ogļskābā gāze izgaist dažu sekunžu laikā pēc ugunsdzēsības procesa un neatstāj nekādas sekas.
FN-Serviss sortimentā arī dūmu detektori . Vienalga vai dūmu detektors vajadzīgs uzņēmumam vai mājai, FN-Serviss būs labs risinājums. Pie FN-Serviss būs atrodams dūmu detektors gan tad, kad vajadzīgs viens pats dūmu detektors, gan arī ja nepieciešams kāds no komplektiem. Ņemot vērā, ka ugunsnelaime pārsteidz, ir labi rūpēties par drošību savlaicīgi. Dūmu detektors no FN-serviss palīdzēs uzturēt ugunsdrošību teicamā līmenī.
Mūsdienu sabiedrībā jebkura uzņēmuma lielākais kapitāls ir tā darbinieki! Līdz ar to FN-Serviss sortimentā arī darba aizsardzība . FN-Serviss piedāvājumā esošā darba aizsardzība ietver arī ugunsdrošības pakalpojumu, darba vides riska novērtējumu, kā arī dažādus citus pasākumus, bez kuriem nevar tikt īstenota pilnvērtīga darba drošība. Jāpiemin, ka darba drošība apgūstama arī FN-Serviss organizētajos kursos. Ja Tev aktuāla darba drošība, piesakies kursiem – tos pabeidzot varēsi pildīt darba aizsardzības speciālista pienākumus. Darba aizsardzība būs labā līmenī arī Tavā uzņēmumā, ja lemsi par labu FN-Serviss.
Vēl viena joma, ar kuru nodarbojas FN-Serviss, ir vides aizsardzība. FN-Serviss piedāvā nopirkt absorbentu materiālus  un līdzekļus, lai varētu veiksmīgi nodrošināt  to, ka vides aizsardzība uzņēmumā tiek īstenota vislabākajā iespējamā veidā. Vides aizsardzība ir būtisks faktors, kad jāparūpējas par drošu un sakoptu darba vidi.
Vēl viena FN-Serviss īstenota sfēra ir civilā aizsardzība. Ja arī Tev civilā aizsardzība ir aktuāla , esi aicināts ieskatīties FN-Serviss sortimentā. Civilā aizsardzība, tā plāna izstrāde, kursi un apmācības – viss, kas nepieciešams, lai civilā aizsardzība būtu labā kārtībā.
Lai arī kāda veida pakalpojumi būtu vajadzīgi, civilā aizsardzība, darba aizsardzība, vides aizsardzība, ugunsdrošība, kā arī nepieciešamais aprīkojums, piemēram, ugunsdzēšamie aparāti un dūmu detektors, un daudzi citi pakalpojumi tiks īstenoti labā kvalitātē, ja izvēlēsies FN-Serviss pakalpojumus!