Ogre24Mēs cenšamies savas finanses saplānot, taču gadās reizes, kad ir nepieciešami arī kādi papildus līdzekļi. Varbūt ir noskatīta kāda skaista pērļu kaklarota, uzgriežņu atslēgu komplekts vai tuvojas kāda dzimšanas diena.

Nav iespējams paredzēt it visas dzīves situācijas, kurās būs nepieciešami neparedzēti finanšu līdzekļi. Viens no labiem risinājumiem – CreditOn kredītlīnija.

Bet kas īsti ir kredītlīnija un kādas ir tās priekšrocības?

Pat ja nav lielas pārliecības, ka pavērsies iespēja tuvākajā laikā iegūt kādus papildus ienākumus, lai atmaksātu aizdevumu vienā maksājumā, ir iespēja aizņemties aizdevumu uz sešu mēnešu termiņu. Ar tādu noteikumu, ka katru mēnesi atmaksāsi minimālo mēneša maksājumu.

Visas saistītās izmaksas ar aizdevumu būs redzamas jau pirms pieteikšanās.

Bet kā darbojas šī kredītlīnija?

Vispirms jāizvēlas nepieciešamā aizdevuma summa. Tā var būt summa no simts eiro līdz vienam tūkstotim eiro. Pēc tam savā kontā saņemsi šo summu. Tālāk katru nākamo mēnesi (līdz aizdevums būs atmaksāts) būs jāsamaksā ikmēneša maksājums. Tas tiks norādīts maksājumu grafikā. Ja ir iespēja atmaksāt vairāk, nekā prasa minimālais ikmēneša maksājums, tad nākamo mēnešu minimālā maksājuma summa samazināsies. Taču samazināsies arī kopējās aizdevuma izmaksas.

Ja radusies kāda situācija un ienākusi neplānota, bet pietiekami liela naudas summa, lai atmaksātu aizdevumu, to ir iespējams atmaksāt uzreiz.

Varbūt ir ieplānota vēl viena ballīte vai kāds neplānots izbrauciens pa Zemgales plašumiem, tas var rasties nepieciešamība aizņemties atkārtoti – CreditOn piedāvā arī  šādu iespēju (tikai kredītlīnijas termiņa un limita ietvaros).

Taču kāpēc izvēlēties tieši CreditOn kredītlīniju?

Šī kredītlīnija ir ērts risinājums ne tikai neplānotiem izdevumiem, bet arī jau saplānotiem tēriņiem.

Ir iespēja aizņemties no 100 € līdz 1000 €.

Aizdevuma likme ir tikai 0.37% dienā no neatmaksātās kredītlīnijas pamatsummas.

Iespējams jau pēc pirmā minimālā mēneša maksājuma aizņemties atkārtoti, taču ja aizdevums atmaksāts ātrāk, atkārtoti saņemt var jau nākamajā dienā kredītlīnijas termiņa ietvaros.