logo_lielsDarba inspekcija ir sniegusi savu pārskatu pār 2014. gadu, kurā apkopota informācija par nelaimes gadījumiem darba vietā un konstatēts, ka pavisam kopā cietuši 1 763 darbinieki, no tiem 41 guva letālus ievainojumus un 213 guva nopietnas savainojumus.

Darba drošība un aizsardzība ir aktuāla ikdienas sastāvdaļa ikvienam strādājošajam.

Nav būtiski – darbs ir fiziski smags vai sēdēšana pie datora, nelaime var piemeklēt jebkurā brīdī, tādēļ darba drošība un aizsardzība ir svarīgs aspekts ikvienā uzņēmumā, neatkarīgi no specifikas. Vairāk par darba drošības līdzekļiem uzzini šeit- http://fnserviss.lv/60-stundas-pamatlimena-kursi-darba-aizsardziba/!

Statistika nav iepriecinoša – Darba inspekcija apkopojusi datus, kuri vēsta, ka darbā cietušo skaitam ir nosliece pieaugt.

Kā liecina informācija, kuru sniegusi darba inspekcija, beidzamos dažos gados darba vidē notikušo nelaimes gadījumu skaits pieaudzis par vairāk kā 40 %.

Ikviens no mums ir spējīgs gādāt par savu un citu kolēģu drošību.

ATBILDĪGAS UZŅĒMĒJDARBĪBAS PILĀRI

Ugunsdrošība – ar nožēlu ugunsdrošība kļūst nozīmīga vien tad, kad medijos lasa par traģiskiem ugunsgrēkiem vai nelaime piemeklējusi pašus. Lai  traģiskas sekas, ugunsdrošība ir būtisks faktors ikvienā vietā. Lai ugunsdrošība būtu piemērotā līmenī, ir labito uzticēt speciālistiem.

Lai rūpētos par tādu lietu kā uzgunsdrošība, būtiski ne tikai iegādāties visu vajadzīgo aprīkojumu, bet arī saņemt zināšanas un tās pielietot  savā ikdienā. Gādā, lai ugunsdrošība ir efektīva – kopā ar FN-SERVISS.LV. 2014. gadā darba inspekcija reģistrēja 27 nelaimes gadījumus , kas bija saistīti ar atklātu liesmu, karstu vai degošu mantu vai vidi. Tie ir negadījumi, kuri varēja nenotikt, vēršoties pie sertificētiem speciālistiem ar ilgu gadu pieredzi darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā.

Vides aizsardzība – jebkuras saimniecības ietekmē mēs aiz sevis atstājam lielāku vai mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi.

Ikvienam modernam kompānijai ir jābūt sociāli atbildīgam un jārūpējas par apkārtējo vidi. Ir jānodrošinās ar absorbentu materiāliem un citiem līdzekļiem, kā arī jāseko līdzi preventīvo pasākumu plānam, lai ar lepnumu varētu teikt: “Vides aizsardzība ir mūsu prioritāte!”

Vides aizsardzība palīdz novērst dažādus vides kaitējumus, lai nepieļautu vai samazinātu iespējamo kaitējumu tai. Ja arī Tavā darba vietā vides aizsardzība spēlē nozīmīgu lomu, esi aicināts sadarboties ar FN-SERVISS, lai varētu atrast piemērotākos risinājumus.

Civilā aizsardzība – tikpat nozīmīgi ir būt sagatavotam nestandarta scenārijos. Civilā aizsardzība sniedz skaidru darbības plānu dažādu katastrofu brīžos. Darbinieki vadīsies atbilstoši izveidotajam plānam , kā rezultātā veiksmīgāk tiks galā ar notikušo nelaimi. Tātad, ja civilā aizsardzība aktuāla arī Tavā uzņēmumā, nekavējies ne mirkli – civilā aizsardzība un tās plāna izveide gādās par papildus drošību.

DROŠĀ VIDĒ – DROŠA SAIMNIEKOŠANA

Esi saskāries ar darba drošības jautājumiem? Sazinies ar Baltijas valstīs vadošo uzņēmumu FN-SERVISS, kura pieredzes bagātais kolektīvs sniegs konsultācijas Jums vajadzīgajā sfērā. Neatkarīgi no tā, kas ir aktuāls – ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība vai darba drošība un aizsardzība, FN-SERVISS spēs palīdzēt.

Darba inspekcija ievāc datus par visiem reģistrētajiem nelaimes gadījumiem darba vietā, taču vairāki paliek ēnā. Darba drošība un aizsardzība, civilā aizsardzība, ugunsdrošība un vides aizsardzība ir ikviena atbildīga saimniecības darbības prioritātes.

FN-SERVISS prasmīgie padomnieki izanalizēs Jūsu kompānijas virzienu un piedāvās praktiskus risinājumus vispiemērotāko drošības risinājumu ieviešanā, kā arī sniedz dažādus vairākus kvalifikācijas celšanas kursus Jūsu personāla zināšanu celšanai.

Atstājiet savas raizes FN-SERVISS ziņā, lai kopīgiem spēkiem mēs varētu celt atbildības līmeni ne tikai darba vietā, bet arī savās dzīves vietās. Kvalitatīva ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un daudz citi pakalpojumi – http://fnserviss.lv/.