bakker-holland.lv sīpolpuķesSagaidiet dārzkopības sezonu ar interneta veikalu Bakker-Holland.lv! Bagātīgajā interneta veikala preču katalogā jūsu vēlmēm plašs rožu stādu, koku un krūmāju stādi, ziedu un dārzeņu sēklu piedāvājums vienuviet. Pasūtiet savlaicīgi un baudiet ziedoša dārza maģiju jau tuvākajos mēnešos.

Bakker ir Eiropā lielākais dārza preču un dārzopības piederumu piegādātājs pa pastu, to pierādot ar vairāk nekā 60 gadu ilgo darbības laiku. Piedāvājumā ir visu veidu sīpolpuķes visiem gadalaikiem. Bārkstainās, nokarenās un lielziedu begonijas un citas interesantas un neierastas puķes. Sīpolpuķu sadaļā jūs varat sameklēt arī gladiolu un narcišu puķu sīpolus, ko parasti stāda puķu dobēs.

Bakker katalogā varēsiet sameklēt dažādu veidu un sugas rozes – klājeniskās, vīteņrozes, stumbra rozes u.c. -, kas ļoti labi ir atbilstoša kā mazā, tā arī lielākā piemājas dārzā. Vīteņojošas rozes ļoti labi piemērotas stādīšanai pie lapenes vai mūra sienas. Taču dobju izplānošanā atvēliet vietu lielziedu rozēm, kas iepriecinās ar bagātīgu ziedu ražu un patīkamu aromātu.

Sēklu sortimentā jūs varat atlasīt dārzeņu un puķu sēklas dārza darbu veikšanai. Bakker-Holland.lv rekomendē mazdārziņā izmeklēt vietiņu arī mazam vitamīnu kokteilim, jo pašaudzēti dārza labumi vasaras sezonā sniegs iespēju ietaupīt naudas līdzekļus uz sezonālo dārzeņu un ogu iegādāšanos lielveikalos. Piedāvājumā esošie speciālās sēklu ripas un sēklu paklāji atvieglos sēklu sēšanu, un nodrošinās bagātīgāku un kvalitatīvāku ražu. Apskatiet sēklu sortimentu – tur atradīsiet dārzeņu, puķu sēklas, kā arī garšaugu, kā sinepes, pētersīļa, redīsu u.c., sēklas. Tā ir piemērota izdevība, kā ietaupīt un vienlaikus izkopt dārzkopības nianses.

Interneta veikals Bakker-Holland.lv ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Lai gaidāmajā sezonā jūsu mazdārziņš plauktu un sajūsminātu ar spilgtu krāsu gammu, pasūtiet vajadzīgo savlaicīgi. Mājaslapā Bakker-Holland.lv atradīsiet arī dārzkopības ieteikumus daudzgadīgu krūmu un stādu stādīšanā un kopšanā, darba dārza kalendāru u.tml. tematiskus ieteikumus.